21:06
ЧР 2013, 15 тур, РВ УМВС - Ємільчине 1:3, Результати матчів
Рахунок матчу в середині першого тайму ударом здалеку відкрив Антощук Вадим, один з кращих снайперів чемпіонату. Обстріл воріт Яценка Андрія, який влаштували гравці Ємільчиного, був безрезультатний. Мимо воріт, або на висоті - молодий голкіпер, який зміг відбити і пенальті. Тільки прикра помилка міліціонерів дозволила "городянам" встановити рівновагу в матчі, до перерви. Влучним ударом головою відзначився Коваленко Віталій.
У середині другого тайму гості виходять вперед. Головний арбітр матчу зафіксував взяття воріт, залишивши поза увагою порушення правил проти голкіпера РВ УМВС. Фінальну крапку в матчі поставив Данильчук Андрій, який порадував своїх прихильників забитим м'ячем та екзотичним танцем.

РВ УМВС - Ємільчине
1:3

Голи: Антощук Вадим - Коваленко Віталій-2, Данильчук Андрій

Рясне - Симони 3:3
Голи: Прохоренко Юрій-2, Гордієнко Констянтин - Остапчук Віталій-2, Степанчук Олександр

Сербо-Слобідка - Кривотин 3:1
Голи: Перепьолкін В'ячеслав, Рацун Анатолій, Єжевський Володимир -   Островський Віктор
Мала Глумча - Середи 0:2
Середи, перемігши чемпіонів району, практично лишили Глумчу шансів на перемогу в чемпіонаті. Господарі, що правда, грали в меншості, вже на початку матчу головний арбітр вилучив захисника М.Глумчи.

Сербо-Слобідка - Середи 1:4
Голи: Павленко Олександр - автогол, Вдовиченко Олександр, Волощук О., Білошицький Роман.

21 чорний   (06.10.2013 12:26) [Материал]
Миколаївка - Симони -/+

20 sportem   (02.10.2013 19:22) [Материал]
Голи Кулішів: Савчук Сергій-2, Стецько Олександр-2.
Список бомбардирів, після 16 туру, впевнено очолює "міліціонер" Вадим Антощук - 20 забитих м'ячів. ІІ місце - Островський Віктор (Кривотин) - 17 м'ячів.

19 sportem   (29.09.2013 19:40) [Материал]
Островський - Антощук 0:4, з таким рахунком завершилась дуель кращих снайперів району, в матчі Кривотин - РВ УМВС.

18 marcelov   (29.09.2013 15:46) [Материал]
Кривотин - РВ УМВС 1:4

17 Saruman   (29.09.2013 15:38) [Материал]