Гостей: 1
Користувачів: 0

16:36
ЧР 2013, 14 тур, Куліші - Мала Глумча 0:3, Дарунок до свята
Гості знову прибули не в основному складі, без нападників Самченка О. та Лукашишиного С. та без двох захисників Дем'янчука П. та Юзька І. Матч розпочався напруженим, але в другій половині тайму, після удару Дідуса Тараса за меж штрафного майданчика Глумча виходить вперед.
Перший тайм закінчився з рахунком 0:1, у другому таймі напруга гри все зростала й зростала, після подачі з правого флангу Тукайлом Юрієм, гол близнюк який був забитий Кривотину з другого поверху, в своєму другому матчі відмітився молодий нападник Серпутько Роман (маленький Мессі), зі зростом 1.60 м. Через кілька хвилин з чудової подачі кутового, який виконав Тукайло Юрій збільшує рахунок, матч закінчився з рахунком 0:3, Глумча здобула прекрасну перемогу та додає огню в боротьбі за чемпіонство!

10 чорний   (21.09.2013 16:26) [Материал]
Рясне - Симони 3:3 Голи за Симони забивали: Остапчук Віталій-2, Степанчук Олександр

9 RaulYablonec   (21.09.2013 15:43) [Материал]
Рясне - Симони 3:3 Голи Рясне: Прохоренко Юрій-2, Гордієнко Констянтин

8 Yarik   (16.09.2013 10:16) [Материал]
Поздравляю команду М. Глумча с победой! Не вижу смысла комментировать суддейство, так как на протяжении последних лет "каждый тянет одеяло на себя", и как не прискорбно признавать, это касается абсолютно всех участников. А подобные проигрыши я думаю, просто заставят некоторых людей переосмыслить свое отношение к футболу, как к любимому виду спорту. Если брать до внимания, то чемпионат района находится довольно таки не на том уровне, с учетом игроков которого, мы могли бы конкурировать с другими командами нашей области, любая игра сопровождается большим количеством хамства, но никак не спортивной злостью. Уважаемые, а где же наша молодежь, кто играть будет через пару лет, если на данный момент уже сложилась такая ситуация?! О каком развитии можно говорить?! Еще раз М. Глумчу с победой, до конца чемпионата эта команда у многих заберет очки. А так же всем удачи! smile

7 BommGol   (16.09.2013 00:44) [Материал]
Миколаївка - Мала Глумча 1:4
Миколаївка - Ємільчине 0:3
Кривотин - Миколаївка 6:2
Сербо-Слобідка - Миколаївка 3:2