Гостей: 1
Користувачів: 0

19:49
ЧР 2013, 13 тур, РВ УМВС - Рясне 2:0, Трудова перемога
У принциповому матчі сусідів по турнірній таблиці, а також білих і червоних, РВ УМВС та КПУ (титульні логотипи), важливу перемогу в турнірному плані святкували міліціонери. Обидва м'ячі було забито в середині другого тайму. Мав можливість забити третій м'яч Гарбар Сергій, але за гостей зіграла перекладина воріт. Ось так завершився матч, в якому Рясне продемонструвало хорошу гру, але поїхало додому з пустим багажем.

РВ УМВС - Рясне 2:0
Голи: Маярчук Сергій, Ярошук Ігор

За мить м'яч після удару Ярошука Ігоря влетить у нижній кут воріт Рясного - 2:0
Непізнаничі - Симони 1:2
Голи: Корбут Роман - Остапчук Віталій, Остапчук Сергій (пен.)

Мала Глумча - Кривотин 4:1
Голи: Тукайло Юрій-2, Самченко Олег, Серпутько Роман - Островський Віктор (пен.)
На 20 хвилині суддя призначив 11-ий метровий у ворота господарів, який був реалізований. Через 10-хвилин Тукайло Юрій зрівняв рахунок, не задовго після подачі з правого флангу молодий нападник Серпутько Роман, який перейшов до 10-го класу зумів виграти другий поверх та виводить Глумчу вперед.
Другий тайм Глумча господарювала біля воріт суперника, потужнім ударом за меж штрафного майданчика Самченко Олег збільшує рахунок та під завісу гри Тукайло Юрій встановлює остаточний рахунок 4:1. В цьому матчі за Глумчу виступили три школярі, за відсутності основних гравців.

34 rawik   (16.09.2013 00:00) [Материал]
BommGol, справа не в тому, хто кого повинен був вигравати, а в тому, що гравці на поле виходять дискваліфіковані. Давайте дотримуватись правил.

33 BommGol   (15.09.2013 16:40) [Материал]
rawik
Кого?Хто?
Симони доволі гарна команда - їм вчора не вистачило реалізації і тей склад який вчора був в Середах вони повинні були перегравати.!.

32 RaulYablonec   (15.09.2013 16:09) [Материал]
Рясне - Непізнаничі 3:0
Голи: Терещук Дмитро, Вознюк Юрій, Марченко В'ячеслав

31 BommGol   (15.09.2013 15:44) [Материал]
ФК Куліші - ФК МГ 0:3 - biggrin biggrin biggrin

30 rawik   (15.09.2013 13:02) [Материал]
У матчі Симони:Середи за команду гостей грав гравець,якого в минулій грі дискваліфікували. Тож, Симони, робіть висновки щодо результату "чесної" гри

29 kloc   (15.09.2013 04:12) [Материал]
Симони - Середи 0:1

28 kloc-zimer   (14.09.2013 13:29) [Материал]