10:23
ЧР 2013, 11 тур, РВ УМВС - Симони 1:1, Перше коло фінішувало
Рахунок матчу, в середині першого тайму, відкрили Симони. Двоє нападників гостей самотужки розібрались із квартетом захисників господарів - 0:1. Ближче до завершення матчу Антощук Вадим ударом головою встановив рівновагу. Відразу Симони мали шанс вийти вперед, але м'яч пролетів поряд з стійкою воріт. Команда РВ УМВС на заключних хвилинах змарнувала також три чудових моменти.
 РВ УМВС - Симони 1:1
Голи: Антощук Вадим - Зінченко Юрій

25 серпня (неділя)
Непізнаничі - Сербо-Слобідка
2:5
Голи: Корбут Роман-2 - Перепьолкін В'ячеслав-3, Перепьолкін Денис, Шпінь Олександр
Миколаївка - Мала Глумча 1:4
Голи: Миколаївка - Лукашишин Сергій, Самченко Олег-2, Федорчук Юрій
На перших хвилинах Самченко Олег влучив у каркас воріт, а на 10-ій хвилині рахунок матчу відкрив Лукашишин Сергій. Через 15-ть хвилин рахунок подвоїв Самченко Олег. Під завісу тайму Самченко Олег збільшує рахунок - 1:3.
У другому таймі гра була напруженою. Гості мали змогу збільшувати рахунок, але господарів виручила стійка воріт. Згодом Миколаївка зуміла відіграти один м'яч, але Глумча забила ще один м'яч, відзначився Федорчук Юрій. Мала Глумча грала без трьох основних гравців: Авраменка Максима, Тукайла Юрія та Дем'янчука Петра.

Мала Глумча

Ємільчине - Середи 2:4

Голи: Голяка Євгеній, Левченко Владисав - Волощук Олександр-2, Вдовиченко Олександр, Саган Анатолій

ФК Ємільчине - Авангард (Довбиш) 2:6

Господарі на початку матчу двічі зусиллями Данильчука Андрія та Ходоровського Вадима виходили вперед. Проте зайві помилки у захисті дозволили гостям ще до перерви забити чотири м'ячі у відповідь.

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1613 | Додав: sportem
Всього коментарів: 7
7 sportem   (29.08.2013 09:51) [Материал]
Відбувся Кубок в с. Малій Глумчі присвячений пам'яті видатного вчителя Авраменка Василя Михайловича та до Дня села. На Кубок прибуло дві команди ФК Непізнаничі в складі Яблунця та Рясного та ФК Уборть в складі Підлубів та Ємільчиного.
Перша гра була напруженою між командами ФК Мала Глумча та ФК Уборть. Господарі здобули перемогу з рахунком 1:0, гол забив Самченко Олег. Друга гра далась господарям важкою, у фізичній втомі господарі поступились з рахунком 0:1.
Третій матч відбувся несподіваним для всіх ФК Непізнаничі здобули прекрасну перемогу над ФК Убортю з рахунком 3:0. Непізнаничі празнують перемогу та здіймають кубок над головою. Господарі здобувають друге місце поспіль та ФК Уборть третє місце. Всім командам велике спасибі, що відгукнулись на Кубок та вшанували легендарного вчителя Авраменка Василя Михайловича.
Мала Глумча

6 чорний   (28.08.2013 01:16) [Материал]
Гол Симонів проти РВ УМВС забив Зінченко Юрій

5 kloc   (27.08.2013 15:43) [Материал]
Голи Куліші:
Дейнека Сергей, Савчук Сергей, Бондарчук Ярослав, автогол.

4 kloc   (25.08.2013 15:59) [Материал]
Непізнаничі - Сербо-Слобідка 2:5 Голи за Сербо-Слобідку: Перепьолкін Вячеслав - 3, Перепьолкін Денис - 1, Шпінь Олександр - 1.

3 rawik   (25.08.2013 14:38) [Материал]
Ємільчине-Середи 2:4

2 sportem   (24.08.2013 22:22) [Материал]
Забитий м'яч у матчі ФК Ємільчине - Титан (Іршанськ) 1:4, на рахунку Ярмоленка Володимира.

1 sportem   (24.08.2013 19:26) [Материал]
ФК Ємільчине - Авангард (Довбиш) 2:6, чемпіонат області
У складі господарів забитими м'ячами відзначились Данильчук Андрій та Ходоровський Вадим.