Гостей: 1
Користувачів: 0

15:19
ЧР 2013, 8 тур, Кривотин - Миколаївка 6:2, Прогрес Кривотина
Прогрес команди Кривотин, у чемпіонаті Ємільчинського району з футболу, наразі, мабуть, сама світла полоса. Рівень гри інших команд залишається без змін та приносить більш розчарування, ніж позитивних емоцій. А на обласному рівні представники ЧР, взагалі, пасуть задніх.  Відтік сильних команд та гравців з ЧР - це ще більше падіння.

Мала Глумча - РВ УМВС 2:1
Голи: Лукашишин Сергій, Сорока Олександр - Гарбар Сергій

Господарі, граючи в бойовому складі, з мінімальним рахунком перемогли команду РВ УМВС. У складі гостей, в порівнянні з минулим матчем, на поле вийшло п'ять нових гравців. Відсутність постійної ігрової практики у багатьох позначилась вже на першій хвилині, господарі викинувши аут - повели у матчі. В середині першого тайму Глумча подвоїла рахунок.

Після перерви Ярмоленко Володимир з 11-метрового удару не влучив у ворота. Згодом міліціонери організувавши результативну контратаку, змогли відквитати один м'яч. Забитий гол на рахунку Гарбара Сергія, після результативної передачі Маярчука Сергія. В кінці матчу господарі мали кілька моментів, щоб збільшити перевагу. Проте одного разу гостей виручив голкіпер, а в іншому епізоді схибив Тукайло Юрій.

39 sportem   (18.08.2013 15:29) [Материал]
Сербо-Слобідка - РВ УМВС 1:0 (Перепьолкін В'ячеслав)
Куліші - Ємільчине 1:0, сенсація чемпіонату, якщо брати до уваги, що ємільчинці грали практично свіжими силами. В Радомишль їздили та грали тільки двоє ємільчинців.

38 RaulYablonec   (18.08.2013 15:04) [Материал]
Мала Глумча - Рясне 5:2 Голи Рясне: Прохоренко Юрій-2

37 BommGol   (18.08.2013 14:37) [Материал]
ФК Середи - ФК Миколаївка +/-

36 sportem   (17.08.2013 21:14) [Материал]
Колос (Радомишль) - ФК Ємільчине 2:3, чемпіонат області. "Ємільчинці" здобувають вольову перемогу.
За ФК Ємільчине грали сім гравців з Глумчи, чотири з Підлубів та двоє ємільчинців. Голи забили Кашпуренко Микола та Самченко Олег-2, перший з пенальті, а другий на останній хвилині.

35 чорний   (17.08.2013 16:39) [Материал]
Симони - Кривотин 4:3 (голи за Симони Зiнченко Юра-2, Остапчук Вiталiй-2) Матч пройшов пiд диктовку суддi. Арбiтр матчу по декілька разів то зараховував, то відміняв голи. Перша спірна ситуація виникла в першому таймі при рахунку 0:0 гравець Симонів забив чистий м'яч, але суддя(якому на вигляд 15 років) відмінив гол, через офсайд... Друга спірна ситуація виникла також в першому таймі, коли гості забили гол, але боковий арбітр показав на офсайд і головний арбітр підтвердив рішення бокового, але під натиском гравців Кривотина, він змінив своє рішення і показав на центр поля. Третя спірна ситуація виникла вже в самом закінченні матчу, при рахунку 4:3. Кривотинці заробили кутовий і після подачі гравець Кривотина прямою ногою, чуть не знісши голову гравця господарів заніс м'яч у ворота. Спочатку арбітр матчу відмінив гол, потім його зарахував, і після невеликої суперечки остаточно відмінив гол. Давши свисток від воріт, гравці Кривотина демонстративно покинули поле.

34 sportem   (14.08.2013 12:08) [Материал]