10:28
ЧР 2013, 5 тур, РВ УМВС - Кривотин 1:4, Перша історична Кривотина
14 липня відбулися матчі 5 туру чемпіонату району з футболу. Центральний матч туру Рясне - Миколаївка завершився бойовою нічиєю - 1:1. А поєдинок РВ УМВС - Кривотин, безперечно, предентуватиме на футбольну подію року.
РВ УМВС - Кривотин 1:4
Голи: Кашпуренко Микола - Островський Віктор (пен.), Красновський Андрій, Красновський Сергій, Антоненко Валерій
Кривотинці дебютувавши минулого року в ЧР, крім двох технічних перемог, до свого активу додали ще нічию з Миколаївкою 2:2. Але результати команди нинішнього сезону показали, що Кривотин вже прогресує від матчу до матчу.
Проте уболівальники
в передматчевих прогнозах не ризикнули, віддати перемогу кривотинцям. Міліціонери розпочали матч за схожим сценарієм із Миколаївкою, створивши ряд гольових моментів команда реалізувала тільки один наприкінці тайму.

Кривотин

У другому таймі сталось футбольне диво, кривотинці зуміли переломити хід матчу та здобути впевнену перемогу. Кривотин - чемпіон!!! Саме так уболівальники скандували під кінець гри.

Рясне - Миколаївка 1:1
Голи: Терещук Дмитро - Приймак Олег

Непізнаничі - Ємільчине 2:5
Голи: Корбут Роман-2 - Лапін Олександр-2, Ходоровський Вадим-2, Голяка Євгеній
Мала Глумча - Симони +/-, Сербо-Слобідка - Куліші -/+

Рихальське - Середи -/+

Команда Рихальське за три неявки на матчі ЧР знімається з чемпіонату району. Результати матчів, забиті голи з Рихальським анулюються.

18 Servit   (20.07.2013 17:00) [Материал]
Симони - Миколаївка 5:6 голи Приймак Олег 2, Климчук Богдан 2, Волтаріус Віктор 2.

17 чорний   (20.07.2013 16:53) [Материал]
В матчі Середи - Симони за гостей візначився Шевчук Юрій.
Симони - Рясне за господарів забив Зінченко Юрій.

16 чорний   (20.07.2013 16:51) [Материал]
Симони - Миколаївка 5:6. Голи: Зінченко Юрій, Денисюк Олександр, Остапчук Віталій-3. Матч розпочався з стартового натиску гостей, який закінчився трьома голами у ворота Симонів за перших 15 хвилин. Перший тайм пройшов при повній перевазі Миколаївки, але під завісу тайму Остапчук Віталій "відквитав" один м'яч. На початку другого тайму, організувавши атаку по правому фланзі, Миколаївка забила четвертий м'яч. під кінець другого тайму команда Симонів зробивши декілька замін, зуміла вирівняти гру, і зрівняти рахунок - 4:4. Але після цього в гру втрутився головний арбітр матчу, який призначив пенальті у ворота господарів за гру захисника животом. Пізніше, вилучивши гравця Симонів, вернув його в гру. В кінці матчу Симони після подачі зі штрафного змогли зрівняли рахунок. Добавши 7 хвилин до основного часу, Миколаївка забила шостий гол і відразу після цього головний арбітр матчу дав фінальний свисток!!! Суддя просудив матч доволі непогано, але в ситуації коли Симони вирівняли гру, відразу почав "робити свою роботу"...

15 kloc   (15.07.2013 15:53) [Материал]
Поле дозволяло грати!
Ви просто не хотіли грати!

14 Andrei-Pyatov   (15.07.2013 14:29) [Материал]
Поповоду поля це був ваш косяк і ненадо там уже гнати, ми поперше приїхали до вас грати, а не в Рихальськ, ви приймаюча була сторона, а не хто інший і ви повинні підготовити поле, це написано в положенні, і не треба там уже начинати.

13 kloc   (15.07.2013 14:11) [Материал]
Andrei-Pyatov , добре що вам виділили з району гроші на стадіон.
А ми в себе строїли своїми коштами і своїми стараннями стадіон!

12 Andrei-Pyatov   (15.07.2013 13:14) [Материал]
kloc - Сам забув як писав про поля в нашому районі. І що огородами називав. У вас і є самий настоящий огород... surprised

11 kloc   (15.07.2013 12:58) [Материал]
Andrei-Pyatov, ви просто не хотіли грати!!!
Ми вам запропонували три поля наше, ваше, Рихальське.
Представник ваш сказав "вас треба наказати". От і всі ваші справи...а на рахунок Серединців, слова "Чого вони не хочуть грати....ту можна грати"

1-8 9-16 17-18