15:12
ЧР 2013, 3 тур, РВ УМВС - Миколаївка 2:3, Лідери перемагають
Початок матчу був за господарями, які створивши ряд небезпечних моментів жодного так і не реалізували. Миколаївка, стримавши стартовий натиск міліціонерів, поступово перейшла до рішучих дій в нападі. Спочатку гості змарнували стовідсотковий момент, гравець Миколаївки з кількох метрів не поцілив в пусті ворота. Незабаром футболісти Миколаївки виправили свій промах, відкривши рахунок матчу.
РВ УМВС - Миколаївка 2:3
Голи: Волощук Олександр, Маярчук Сергій - Волтаріус Віктор, Климчук Богдан-2

Після відпочинку гості подвоїли свою перевагу. Ближче до завершення матчу команди заграли більш результативно. Спочатку Волощук Олександр, після прицільного удару Гарбара Сергія, влучно зіграв на добиванні. Миколаївка відповіла дальнім пострілом Климчука Богдана, з яким голкіпер господарів впоратись не зміг. На заключних хвилинах матчу Маярчук Сергій забивши гол-красень встановив фінальний рахунок матчу - 2:3.

Середи - Симони 6:1
Голи: Вдовиченко Олександр-3, Волощук Михайло, Палько Олександр, Хільченко Іван - Шевчук Юрій
 Гості на матч вибрали тактику грати від оборони і перехід в швидку контратаку. Перші двадцять хвилин ігрового тайму їм це вдавалось дуже вдало. Стримававши атаку за атакою Симони не забували створювати гострі контрвипади. Проте перший гол красень поставив все на свої місця. Вдовиченко Олександр виконавши удар-простріл забиває симпатичний м’яч і виводить Середи вперед. Через декілька хвилин Хільченко Іван (який вчора відсвяткував День Народження – з чим ми його і вітаємо) зміцнює перевагу в матчі роблячи рахунок 2:0. Атака за атакою призводить до наступного голу. Волощук Михайло вдало зігравши на підборі забиває третій м’яч.
 В другому таймі два симпатичні голи зі стандартів забиває Вдовиченко Олександр. Після чого гості відповідають м’ячем престижу. Жирну крапку в результаті матчу поставив Палько Олександр, який ефектним ударом з лівої поцілив в дальню дев’ятку воріт.

Мала Глумча - Куліші 2:4
Голи: Сорока Олександр, Авраменко Максим - Овсійчук Петро, Савчук Сергій, Бондарчук Ярослав-2

Рихальське - Кривотин 2:6
Голи: Липський Микола, Лашевич Микола - Кривотин-6