09:53
ЧР 2013, 2 тур, Куліші - Середи 1:2 , Матч-реванш серединців
В цьому матчі Середи були налаштовані взяти матч-реванш, адже минулого року Куліші дали дзвінку підщочину господарям вигравши з рахунком 6:0. Гра розпочалась при високій спеці, але на превисоких ігрових швидкостях. Команди прагнули відвоювати центр поля та розпочинати свої конструктивні дії біля воріт суперника.

Куліші - Середи 1:2
Голи: Бондарчук Ярослав - Дідус Ярослав, Овсійчук Максим

Перші доволі вдало свої атаки проводили гості, але гравцям не вистачало влучності, а іноді на останньому рубежі вдало грав голкіпер господарів. Куліші прижавшись, на недовгий період до власних воріт – отримали гол в свої ворота. Хільченко Іван вдало завантажив м’яч в штрафну суперника, де до ігрового снаряду не дотягнувсь ніхто, крім замикавшого дальню стійку воріт Дідуса Я. - 0:1. З таким рахунком суперники пішли на перерву.

На другий тайм господарі роблять заміни, щоб надати атакувальному редуту нової сили. Моменти виникали, як біля одних воріт так і біля інших. Проте гості забивають в друге!! Діставши м’яч на самій лінії Волощук Олександр робить прострільну передачу на Овсійчука М., який обробивши снаряд влучно та сильно б’є під самісіньку перекладину - 0:2.
Господарі кинувши всі сили в бій відіграють один м’яч. Скориставшись обрізкою від півзахисника гостей, Бондарчук Ярослав в дотик пробив під стійку воріт. Матч міг закінчуватись з іншим результатом, але Вдовиченко Олексадр обігравши трьох захисників пробив в поперечину! Результат матчу 1:2 і взято невеликий реванш = )
Середи
Симони - Непізнаничі 2:1
Голи: Остапчук Віталій, Остапчук Сергій (пен.) - Чорноус Олександр
Команда Непізнаничі, після невдалого старту, була близька до перших залікових очок, але рішення арбітра, який відмінив своє призначене пенальті на користь гостей, можливо, стало вирішальним у матчі.

Рясне - РВ УМВС 2:1
Голи: Автогол, Терещук Дмитро - Гарбар Сергій
Команда РВ УМВС встановивши залізне правило, вісім міліціонерів у стартовому складі, з перших хвилин матчу зустріла серйозний опір з боку господарів. Рясненці наполегливо насідали на ворота міліціонерів, і  незабаром захисник гостей зрізає м'яч у свої ворота. Кількахвилинка перерва пов'язана з спекою пішла на користь команді РВ УМВС, з виходом на поле Вадима Єфімова ефективніше запрацюв правий фланг гостей. Після одного з кутових ударів нападник РУ УМВС Гарбар Сергій ударом головою встановив рівновагу.

Після перерви господарі з новими силами, відкривши друге дихання, розпочали штурмувати ворота Андрія Яценка. Гості відповіли майстерним ударом зі штрафного, у виконанні капітана корманди Степанчука Дмитра - перекладина воріт. Господарі відразу у відповідь  провели швидку контратаку, яку завершили потужним ударом, проте на місце був Яценко. І все ж, натиск господарів на ворота РВ УМВС дав свій результат - 2:1. Гості з пенальті мали шанс відігратись, але голкіпер господарів зумів потягнути 11-метровий удар у виконанні Ярмоленка Володимира. А в епізодах з сухими листами, одного разу його підстрахував захисник, який вибив мяч з лінії воріт. Мінімальна перемога дозволила господарям втриматись серед групи лідерів, а команду РВ УМВС вже наступного туру чекає Миколаївка, новий лідер чемпіонських перегонів.

7 RaulYablonec   (30.06.2013 14:40) [Материал]
Непізнаничі - Рясне 2 - 8 Голи: Непізнаничі (Корбут Роман-2), Рясне (Вознюк Юрій-5, Дмитренко Андрій-2, Капелюх Андрій-1)

6 sportem   (27.06.2013 11:37) [Материал]
28 червня, о 12.00 на стадіоні "Колос" відбудеться турнір з міні-футболу, присвячений Дню Конституції України.

5 sportem   (24.06.2013 21:23) [Материал]
Голи Глумчи: Самченко Олег-5, Дідус Тарас
Нові прізвища бомбардирів потрібно повністю писати, з іменами.

4 sportem   (24.06.2013 10:22) [Материал]
Кривотин - Мала Глумча 3:6

3 Servit   (23.06.2013 22:58) [Материал]
Миколаївка -Сербо-Слобідка. за Миколаївку голи забили: Приймак Олег -1, Омельченко Віктор -2

2 kloc   (23.06.2013 16:23) [Материал]
Миколаївка - Сербо-Слобідка 3:1 (гол С-Слобідка Куровський Ян)
Куліші - Середи 1:2 (гол Куліші Бондарчук Ярослав)

1 BommGol   (23.06.2013 15:33) [Материал]
ФК Куліші - ФК Середи 1:2 (0:1)