09:23
Фінал, Тетерів-ФК Ємільчине 3:0, Досвід переміг+Бронзовий трилер
Чуднівський Тетерів, з перших хвилин матчу, захопив ініціативу та притиснув ФК Ємільчине до своїх воріт. В середині першого тайму перевага минулорічних переможців сягнула двох забитих м'ячів. Атаки ємільчинців, досвідчені гравців Тетеріва, гасили ще на підступах до свого штрафного майданчика. Під завісу матчу Вакула Дмитро забив третій м'яч у ворота Школьного Сергія.

ФК Ємільчине: Школьний Сергій, Лясковський Антон, Ходоровський Вадим, Савчук Сергій, Казаков Іван, Мосійчук Богдан, Єфіменко Максим (Ярошук Володимир), Діденко Руслан, Горобець Олександр, Костюк Сергій, Чапський Іван (к)
На фінальному матчі команду ФК Ємільчине підтримували більше трьох десятків уболівальників, які організовано приїхали на матч з Ємільчиного. В порівнянні з минулим сезоном (бронзові медалі)  команда робить все-таки крок вперед. На завершення залишається подякувати гравцям, керівникам, спонсорам, тренерам, президентам ФК Ємільчине за яскраву гру та перемоги протягом всього футбольного сезону.

Тетерів (Чуднів) - чемпіони першості області з футболу

Автомобіліст - Ровесник 5:7
Перший тайм завершився з рахунком 3:0 на користь "автомобілістів". Після перерви бердичівляни відквитали один м'яч. Далі за гру рукою за межами штрафного майданчика червону картку отримав голкіпер Ровесника. Проте футболісти Ровесника незабаром встановили рівновагу в матчі, за допомогою сухого листа та пенальті. Згодом Автомобіліст виривається вперед та футболісти Ровесника наполегливо доганяють суперника. А під завісу матчу бердичівляни подарували уболівальникам справжнє видовище - 5:7. Неймовірно, але факт! Ровесник в меншості забиває шість м'ячів!!!!!!

Категорія: Першість області | Переглядів: 2154 | Додав: sportem
Всього коментарів: 4
4 Sergeu   (26.01.2013 15:31) [Материал]
а які групи...
Ответ: Символічна збірна Чемпіонату серед команд 1 ліги? Обидві, північна та південна.

3 sportem   (14.12.2012 16:43) [Материал]