23:23
1/2 фіналу, Ровесник - ФК Ємільчине 2:1, Несподівана інтрига
Матч-відповідь, щодо відвідування, може сміливо предентувати на абсолютну першість футбольного сезону. Адже вболівальників на стадіоні можна було порахувати на пальцях однієї руки. Красивий стадіон, збудований після московської Олімпіади, безперечно, заслуговує на більшу до себе увагу.

ФК Ємільчине: Школьний Сергій, Лясковський Антон (Ходоровський Вадим), Савчук Сергій, Мосійчук Богдан, Єфіменко Максим, Бондарчук Ярослав (Діденко Руслан), Островський Андрій, Колодяжний Андрій, Горобець Олександр, Костюк Сергій, Чапський Іван (к)
Голи: 1:0 - Ровесник (15'), 2:0 - Ровесник (80'), 2:1 - Горобець Олександр (83')

Господарі на 15 хвилині відкрили рахунок матчу. Незабаром футболісти Ровесника створили ще два гольових моменти. В першому епізоді м'яч пролетів поряд з стійкою воріт, а в другому - виручив голкіпер ФК Ємільчине Сергій Школьний, який зняв м'яч з ніг нападника господарів. Під завісу першого тайму Сергій Костюк мав дві нагоди зрівняти рахунок, але не пощастило.

Після перерви більше атакували гості, проте господарі дочекалися на свій шанс. На 80 хвилині матчу Ровесник провів результативну контратаку та встановив рівновагу за сумою двох матчів. Такий розвиток подій на футбольному полі став справжнім холодним душем для команди гостей. Але очікувати долю матчу довго не прийшлось, через кілька хвилин Олександр Горобець зумів сказати своє вагоме слово. Отже, рахунок 2:1 виводить ФК Ємільчине до фіналу без додаткових випробувань, який відбудеться в м.Баранівка, 4 листопада (14.00)

Категорія: Першість області | Переглядів: 1656 | Додав: sportem
Всього коментарів: 1
1 sportem   (03.11.2012 10:05) [Материал]
Серйозність суперника, який дістався в стикових матчах нашим футболістам, можна було оцінити ще в першому поєдинку, а вже в другому бердичівці на своєму полі цю серйозність підтвердили забитими м'ячами. За 10 хвилин до завершеня матчу ємільчинці горіли 2:0, і лише гол під завісу Олександра Горобця подарував нам фінал. Він відбудеться в неділю, 4 листопада, в Баранівці, де ФК "Ємільчине" зустрінеться з чуднівським "Тетеревом". Підтримати ємільчинців збирається чимала група вболівальників.