13:21
1/2 фіналу, ФК Ємільчине - Ровесник (Бердичівський р-н) 2:0
Кульмінація настала в першості області з футболу. Вчора, 18 жовтня, лідер північної зони ФК Ємільчине дізналося час і місце першої стикової зустрічі з Ровесником (Бердичівський р-н), який став другим у південній зоні. Одразу після жеребкування один із керівників команди В'ячеслав Козюн телефоном із Житомира повідомив, що гра відбудеться в Ємільчиному 20 жовтня, початок о 14.00 год. Він також закликав усіх уболівальників підтримати нашу команду, щоб уже в першій зустрічі закласти фундамент загального успіху.
М.Мельник, НТ, 19.10.12

ФК Ємільчине - Ровесник 2:0
ФК Ємільчине: Школьний Сергій, Лясковський Антон, Савчук Сергій, Тимощук Володимир, Мосійчук Богдан, Єфіменко Максим (Бондарчук Ярослав), Діденко Руслан (Антощук Вадим), Островський Андрій (Остапчук Максим), Ярошук Володимир, Костюк Сергій, Чапський Іван (к)
Голи: 1:0 - Костюк Сергій, 2:0 - Мосійчук Богдан

Гості з перших хвилин матчу справили приємне враження, команда загалом зуміла нав'язати господарям свою гру. Та все ж, в другій половині першого тайму, все стало на свої місця. Іван Чапський двічі влучив в перекладину воріт, ударами зі штрафного. А в третьому випадку - двоє гравців ФК Ємільчине не зуміли вдало зіграти на добиванні. Ще одну можливість відкрити рахунок матчу втратив Руслан Діденко. Проте, як кажуть, гол у ворота Ровесника назрівав.

Після перерви рахунок матчу відкрив Сергій Костюк. Нападник ФК Ємільчине на швидкості увірвався в штрафний майданчик суперника, зробив кілька фінтів, і, м'яч затріпотів в сітці воріт Ровесника. Перевагу господарів, яка в другій половині гри не викликала сумніву, закріпив Богдан Мосійчук. Мав можливість розставити всі крапки над "і" Вадим Антощук, але нападник господарів, схоже, приберіг свій чуднівський "снаряд". З реалізацією моментів, в гостей, також не склалось - 2:0.

Категорія: Першість області | Переглядів: 1741 | Додав: sportem
Всього коментарів: 4
4 777   (23.10.2012 20:56) [Материал]
Все вірно тільки Автомобіліст не приймав, а грав на виїзді потрібно було написати Тетерів : Автомобіліст 9:0

3 sportem   (22.10.2012 09:17) [Материал]
Тетерів (Чуднів) - Автомобіліст 9:0, матч 1/2 фіналу

2 revanta   (20.10.2012 22:17) [Материал]
У першому таймі, більшу половину якого подивився, ініціативою володіли загалом потужніші бердичівці. Приємно, що перемогли cry

1 sportem   (20.10.2012 19:20) [Материал]
ФК Ємільчине - Ровесник 2:0 (Костюк Сергій, Мосійчук Богдан)