17:48
1 ліга, 13 тур, ФК Ємільчине - Автомобіліст 2:1, Північні переможці
Вольовою перемогою ФК Ємільчине, над головним конкурентом стрибіжським Автомобілістом 2:1, завершилась боротьба за І місце в Північній групі. В середині першого тайму гості відкрили рахунок матчу ударом зі штрафного. Ємільчинці встановили рівновагу незадовго до перерви на відпочинок, Ярослав Бондарчук ефектним ударом забив гол-красень "автомобілістам". Після відпочинку господарі заробили право на штрафний удар, і першим на добиванні був Андрій Островський - 2:1. Такий "скромний рахунок" дозволив команді здобути дострокову перемогу в групі та бути фаворитом у плей-офф.

ФК Ємільчине: Школьний Сергій, Лясковський Антон, Савчук Сергій, Лапін Олександр (Остапчук Максим), Мосійчук Богдан, Єфіменко Максим, Діденко Руслан, Островський Андрій, Бондарчук Ярослав, Костюк Сергій, Чапський Іван (к)
Голи: 0:1 - Автомобіліст, 1:1 - Бондарчук Ярослав, 2:1 - Островський Андрій

Пропущені матчі
Титан - ФК Ємільчине 0:3

Голи: Островський Андрій, Тимощук Володимир, Ярошук Володимир

Керамік - ФК Ємільчине 1:4
Голи: Керамік - Бондарчук Ярослав, Мосійчук Богдан, Костюк Сергій, Лапін Олександр

Категорія: Першість області | Переглядів: 1655 | Додав: sportem
Всього коментарів: 4
4 sportem   (15.10.2012 17:54) [Материал]
Бондарчук Ярослав, Мосійчук Богдан, Костюк Сергій, Лапін Олександр - автори забитих м'ячів в матчі проти Кераміка.

3 sportem   (14.10.2012 17:31) [Материал]

2 sportem   (07.10.2012 22:28) [Материал]
Титан - ФК Ємільчине 0:3 (Островський Андрій, Тимощук Володимир, Ярошук Володимир)

1 kloc   (02.10.2012 20:31) [Материал]