19:51
Ємільчине - володар Кубка пам'яті Авраменка Василя Михайловича
28 серпня в Малій Глумчі відбувся Кубок пам'яті вчителя фізкультури Авраменка Василя Михайловича. В турнірі взяли участь провідні районні команди: Мала Глумча, Ємільчине, Середи, Підлуби. Першими на старт згідно жеребу вийшли команди Малої Глумчи та Підлубів.
Мала Глумча - Підлуби 4:0
Голи: Самченко Олег-2, Лукашишин Сергій, Дідус Тарас
Господарі, у принциповому матчі для обох команд, здобули переконливу перемогу з рахунком 4:0.
Ємільчине- Середи 3:1
Голи: 1:0 - Левченко Владислав, 2:0 - Климчук Ярослав, 2:1 - Вдовиченко Олександр, 3:1 - Климчук Олександр

В наступному матчі Ємільчине також швидко підтвердило роль фаворита проти Середів, забитими м'ячами відзначились Левченко Владислав та Климчук Ярослав. Гол-красень у виконанні Вдовиченка Олександра повернув Середам шанс поборотись за вихід до фіналу. В другому таймі Климчук Олександр, реалізувавши пенальті, встановив фінальний рахунок матчу.

ІІІ місце: Підлуби - Середи 2:1
Підлуби: А.Яценко, С.Яценко, Р.Остапчук, А.Гавриленко (А.Гнатенко), В.Серпутько, В.Сьомко, В.Єфімов, В.Ярмоленко, М.Кашпуренко, Р.Яценко (О.Яценко), Ю.Ігнатенко
Голи: 0:1 - Середи, 1:1 - Ярмоленко Володимир, 2:1 - Сьомко Василь

Перед матчем, враховуючи склади команд та результати півфіналів, Середам віддавали трішки більше шансів на перемогу. В одній із своїх атак серединці змусили помилитись молодого голкіпера Підлубів Андрія Яценка - 0:1. З виходом на поле Олександра Яценка Підлуби зміцнили захист, а Василь Сьомко активно зіграв в півзахисті. Ближче до завершення матчу Володимир Ярмоленко влучним ударом зрівняв рахунок. Футбольну лотерею, яку вже очікували побачити уболівальники, відмінив В.Сьомко - 2:1.

Підлуби
Фінал: Мала Глумча - Ємільчине 1:1, 3:4 пен.
Мала Глумча: М.Штиль, І.Юзько, П.Сорока, О.Штиль, П.Дем'янчук, Т.Дідус, Ю.Тукайло, Ю.Федорчук, М.Авраменко, С.Лукашишин, О.Самченко
Ємільчине: В.Ходоровський, В.Антощук, В.Тимощук, К.Гольц, М.Остапчук, А.Данильчук, В.Левченко, Є.Голяка, О.Климчук, Я.Климчук, В.Ярошук
Голи: 1:0 - Дідус Тарас, 1:1 - Климчук Олександр

У фіналі закономірно зустрілись дві кращі команди на турнірі - Мала Глумча та Ємільчине. Тут склади суперників можна сміливо назвати бойовими. Господарям знову вдався швидкий гол, Дідус Тарас сильним ударом в ближній кут змусив капітулювати Вадима Ходоровського. Гра пройшла на зустрічних курсах, обидві команди з усіх сил старались забити бажаний та потрібний для себе м'яч. Ближче до завершення гри ціна помилки зростала з кожною хвилиною. Здавалось, уболівальники та футболісти Малої Глумчи, ось-ось почнуть святкувати перемогу. Та ємільчинці проявили не меншу волю до перемоги, і на останніх хвилинах Олександр Климчук встановив статус-кво. Серія післяматчевих пенальті розпочалась невдало для обох команд. Володимир Ярошук пробив повз ворота, в Іван Юзько не зумів переграти Вадима Ходоровського. Після семи влучних ударів Ходоровський парирує ще один пенальті, у виконанні Петра Дем'янчука. Щаслива мить переможців та певне розчарування господарів додали Кубку пам'яті Авраменка В.М. неповторних моментів. Сам турнір пройшов в дружній атмосфері та залишив багато приємних вражень. А через рік боротьба за Кубок продовжиться із новими силами.

Ємільчине - володар Кубка Авраменка В.М.

Категорія: Кубки з футболу | Переглядів: 1778 | Додав: sportem
Всього коментарів: 1
1 sportem   (29.08.2012 09:07) [Материал]
Кубок пам'яті Авраменка В.М. пройшов в чесній та безкомпромісній боротьбі!!! Всі команди до останніх хвилин боролись за перемогу, яскравий приклад - вирішальні матчі.
Подяка всім командам та футболістам, які знайшли час та яскравою грою вшанували пам'ять Василя Михайловича Авраменка.