17:58
ФК Куліші - ФК Танкіст (Новогуйвинське) 2:2, Відео матчу (INZT.NET)
11 серпня, о 16.30 на ємільчинському стадіоні "Колос", відбувся перший матч Кубка чемпіонів серед сільських команд Житомирської області між командами ФК Куліші  (Ємільчинський р-н) та ФК Танкіст (Новогуйвинське, Житомирський р-н). Гості, захопивши обласне телебачення, прибули на матч в ролі фаворита.

ФК Куліші - ФК Танкіст (Новогуйвинське) 2:2
Куліші: Остапчук Артем, Забродський Дмитро, Савчук Сергій, Штиль Олександр, Кузьмич Євгеній, Левченко Владислав (Вдовиченко Олександр, 46'), Бондарчук Ярослав, Левченко Денис (Лапін Олександр), Дорофієнко Дмитро, Перепьолкін В'ячеслав, Дейнеко Сергій
Голи: 0:1 - Олександр Прус (пен.), 1:1 - Дмитро Забродський, 2:1 - Олександр Лапін, 2:2 - С.Ільченко (90+4')
Тільки самовіддана гра захисника Кулішів на останньому рубежі та стійка воріт врятувала господарів від неприємностей на початку матчу. Кулішівці, стримавши наступальний порив гостейпотроху розпочали турбувати захист "танкістів". Під кінець першого тайму волейбол, в штрафному майданчику господарів, завершився реалізованим пенальті у ворота Артема Остапчука.

Роль джокера матчу зіграв Лапін Олександр, який вийшовши в другому таймі на заміну, відзначився результативною передачею та забитим м'ячем. На четвертій доданій хвилині гості зуміли встановити рівновагу в матчі - 2:2. Такий підсумок матчу розчарував господарів, адже перемога була зовсім близько. За тиждень в Новогуйвинську відбудеться матч відповідь, в якому остаточно визначиться переможець двобою.

(с.Куліші, Ємільчинський р-н)
ФК "Танкіст" (смт.Новогуйвинське, Житомирський р-н)
2:2
Категорія: Кубки з футболу | Переглядів: 3257 | Додав: sportem
Всього коментарів: 331 2 3 4 5 »
33 BOBAN   (19.08.2012 04:06) [Материал]
Ответный матч Кубка Чемпионов Житомирской области среди сельских команд - 2012 года ФК ТАНКИСТ - ФК КУЛИШИ 4 : 0
Видео матча ждите к 20-00 19.08.2012 на сайте inzt.net
Спасибо всем, а особенно команде соперника из с. Кулиши, за хорошие игры!!!

32 sportem   (17.08.2012 13:50) [Материал]
Полісся - ФК Ємільчине, товариський матч відбудеться 19 серпня (12.00), гра присвячена відкриттю стадіона в Городниці.

31 sportem   (16.08.2012 23:41) [Материал]
Крім Ємільчина також розглядалась участь Середів. Що стало на заваді? Можливо, були кадрові та фінансові проблеми. Хоча на першому місці поставим - відсутність бажання.
rytans, вцілому питання залишаємо відкритим. Успіхів проти ЛТК, щоб бажання підкріплювались можливостями.

30 Vano   (16.08.2012 20:39) [Материал]
В Малій Глумчі 28 серпня проводиться товариський кубок пам"яті вчителя фізкультури Авраменка Василя Михайловича. Запрошені команди: Підлуби,Середи,Ємільчине та команда-господар - Мала Глумча. Початок о 10 годині.

29 sportem   (16.08.2012 16:44) [Материал]
В протоколі матчу не вірно вказали авторів забитих м'ячів ФК Куліші.

Голи: Стецко О., Бондарчук Я. – Прус А., Ільченко С.
Попередження: Овсійчук П., Левченко Д. – Коваль О., Балашкевич А.

28 rytans   (15.08.2012 20:39) [Материал]
А чому ЕМІЛЬЧИНЕ (минулорічний чемпіон ) не приймає тут участь, а КУЛІШІ ?
Дякую .

27 football33   (15.08.2012 16:22) [Материал]
Якість відео супер. Молодці! Так тримати!

26 BOBAN   (15.08.2012 10:05) [Материал]
...sportem - ответный матч тоже будем снимать...
...я стараюсь все матчи своей команды снимать на видео, хоть это и денег стоит хороших, но для истории и для отдельных моментов очень полезно...
...да и сам матч можно разобрать по моментам и отследить каждого футболиста в отдельности...
...будем рады Вас видеть в субботу на ответной игре!!! пусть победит сильнейший biggrin biggrin biggrin

1-8 9-16 17-24 25-32 33-33