20:17
ЧО 2012, 7 тур, ФК Бараші - ФК Бердичів 2:2, І коло завершено
Гості активно провели стартові хвилини матчу, але надалі ігровою ініціативою заволоділи господарі. Призначене пенальті наприкінці першого тайму викликало жвавий протест в гравців ФК Бердичів, де найбільшу активність проявив Майкл Алан. 11-метровий удар чітко реалізував Олександр Волинець.
ФК Бараші: Сак Дмитро, Доронін Олександр, Литовченко Сергій, Семенко Андрій, Сахно Сергій, Ткачук Юрій, Волинець Олександр, Литвиновський Сергій, Горобець Олександр (Єфіменко Максим), Богданов Володимир, Костюк Сергій (Федорченко Яків)
Голи: 1:0 - Волинець Олександр (38', пен.), 2:0 - Богданов Володимир (55'), 2:1 - Креденцер Володимир (83', пен.), 2:2 - Грошев Олександр (90+2')

Після перерви футболісти ФК Бараші швидко збільшили перевагу до двох забитих м'ячів та мали хороші шанси відзначитись втретє. Найбільше не пощастило Володимиру Богданову, який хоч і забив ефектний м'яч після зусиль Сергія Костюка на лівому фланзі, але змарнував три гольові моменти. З середини другого тайму ігровою ініціативою заволодів ФК Бердичів, який притиснув господарів до своїх воріт. В одному з епізодів виручив Дмитро Сак, який парирував удар з близької відстані бердичівлянина. На 83 хвилині матчу гості заробили пенальті на рівному місці, верховий м'яч захисник ФК Бараші зняв рукою. Яків Федорченко, після реалізованого пенальті Володимиром Креденцерем, мав шанс забити третій м'яч у ворота ФК Бердичів, але знову не хватило трішки влучності господарям. Матч потихеньку наближався до свого завершення, проте на останніх секундах матчу Олександр Грошев з сорока метрів відважився на удар по воротах ФК Бараші. І футбольне диво, у вигляді забитого м'яча для гостей, сталось. М'яч влетів під перекладину воріт - 2:2.

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 2051 | Додав: sportem
Всього коментарів: 3
3 sportem   (21.07.2012 13:15) [Материал]
Клас є, досвіду не вистачає. Приблизно так можна оцінити гру оновленого цьогоріч складу "Барашів" в останньому поєдинку І кола, адже ведучи 2:0, вони не змогли втримати перемогу. До того ж мали кілька стовідсоткових шансів збільшити перевагу, коли гості пішли відігруватись, оголовши тили. Натомість спочатку "привезли" безглуздий пенальті, а на доданих хвилинах і фортуна показала свого обранця: один із гравців "Бердичева" майже з півполя в стилі Реброва-Назаренка зрівняв рахунок. Ціну цих втрачених двох очок можна буде відчути в другому колі, яке обіцяє бути складнішим для "Барашів", адже поєдинки з головними конкурентами - "Поліссям", "Коростенем", "Бердичевом" наші проведуть на виїзді.