21:10
1 ліга, Арсенал (Овруч) - ФК Ємільчине 0:3, Складна перемога
В перенесеному матчі 4 туру, серед команд першої ліги Північної зони, ФК Ємільчине на виїзді в напруженій боротьбі здолав овруцький Арсенал. Господарі, як завжди проти Ємільчиного, продемонстрували яскравий та атакувальний футбол. На початку першого тайму гравці Арсеналу кілька разів виходили на ударні позиції, але постійно завдавали неточних ударів. В середині тайму Іван Чапський майстерно пробив під перекладину воріт - голкіпер господарів був на висоті.
ФК Ємільчине: Школьний Сергій, Ходоровський Вадим, Савчук Сергій, Островський Андрій, Бондарчук Ярослав (Антощук Вадим), Діденко Руслан, Єфіменко Максим, Мосійчук Богдан (Тимощук Володимир), Ярошук Володимир, Костюк Сергій, Чапський Іван
Голи: Костюк Сергій (65'), Костюк Сергій (68'), Савчук Сергій (83')

Після відпочинку та тренерських настанов Юрія Остапчука футболісти ФК Ємільчине продовжили боротись за перемогу. Господарі знову на початку тайму були близькі до взяття воріт ФК Ємільчине, але щастя було на стороні гостей. Гравці ФК Ємільчине поступово знайшли свою гру в атаці та напрочуд швидко схилили шальки терезів на свою користь. Дублем протягом кількох хвилин візначився Сергій Костюк, спочатку нападник вдало зіграв на добиванні, а далі здійснив свій традиційний результативний рейд в штрафний майданчик господарів. Господарі могли відзначитись після виходу один на один з Сергієм Школьним, але голкіпер накрив м'яч без порушень правил. Переможну крапку в матчі поставив Сергій Савчук, який після подачі кутового удару влучно пробив в площину воріт Арсенала. Рахунок матчу хоч і переконливий, але здобутий він був в складній на напруженій боротьбі. "Без труда не виловиш і рибки із пруда" - саме так в День рибака охарактеризував матч президент ФК Ємільчине Степан Жилюк, затятий рибалка.

Категорія: Першість області | Переглядів: 2336 | Додав: sportem
Всього коментарів: 3
3 sportem   (15.07.2012 19:56) [Материал]
Автомобіліст - ФК Ємільчине 1:0

2 sportem   (12.07.2012 23:20) [Материал]
В неділю, 15 липня, відбудеться перенесений матч Автомобіліст - ФК Ємільчине.

1 sportem   (12.07.2012 22:45) [Материал]
Іван Чапський, у фінальному матчі Кубка-100 Легіон - Авангард (Новоград-Волинський) 1:0, забив переможний м'яч.