19:32
ЧО 2012, 6 тур, ФК Бараші - Полісся 2:1, Чемпіон сильніший
Чинний чемпіон області ФК Бараші, в рамках 6 туру ЧО, приймав цьогорічного володаря Кубка - Полісся (Городниця). Славнозвісний хіт Wе are the champions, який кілька разів пролунав перед матчем, нагадав дану істину уболівальникам та суперникам.
ФК Бараші: Міхєєв Дмитро, Доронін Олександр, Мухін Володимир, Литовченко Сергій, Семенко Андрій, Сахно Сергій, Волинець Олександр, Литвиновський Сергій, Горобець Олександр (Єфіменко Максим), Богданов Володимир (Ткачук Юрій), Костюк Сергій
Арбітри: Ю.Горащук - О.Вознюк, П.Петрусь
Голи: Сергій Костюк (25'), Богданов Володимир (32') - Олександр Школьний (85')

Обидві команди на початку матчу втратили реальні можливості для взяття воріт. Спочатку уболівальники ФК Бараші подумки вже бачили м'яч у воротах гостей, але Олександр Горобець не зумів влучно замкнути дальню стійку воріт. А незабаром, після введення м'яча з аута, гравці Полісся ледве не відкрили рахунок матчу. В середині першого тайму Олександр Волинець  віддав хороший пас на хід Горобцю, який пролетівши по правому флангу прострілив вздовж воріт, а Сергію Костюку залишалось тільки відкрити рахунок матчу - 1:0. Другий м'яч, який забив Богданов Володимир влучним ударом із-за меж штрафного майданчика в ближній кут воріт, став повною несподіванкою для голкіпера гостей.

Ближче до завершення матчу Городниця стала насідати на ворота господарів. Під час розіграшу кутового удару гості забивають м'яч, але із порушення правил проти Дмитра Міхєєва та підігравши собі рукою. За п'ять хвилин до закінчення основного часу Олександр Школьний відквитав один м'яч. На заключних хвилинах матчу у штрафний майданчик господарів прибіг голкіпер гостей Юрій Кособуцький, але безрезультативно - перемога за чемпіонами.

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 1901 | Додав: sportem