19:09
ЧО 2012, ФК Бараші - Прес (Радомишль) 1:2, Прикра поразка
Радомишляни через дострокове закінчення клубних фінансів на матчі з ФК Бараші, в попередні два сезони, не виїзджали. Сорокахвилинна затримка матчу була зумовлена вирішенням проблеми ігрової форми, з іншої сторони - гості чекали трьох гравців. Початок матчу завершився забитим м'ячем у ворота ФК Бараші. Штрафний удар у виконанні гравця Преса, який перекинув стінку господарів, завершився результативно та несподівано для Дмитра Міхєєва. Після такого ляпа гра команди ФК Бараші розклеїлась, а суперники навпаки впевнено почувались на футбольному полі.

ФК Бараші: Д.Міхєєв, А.Семенко, Р.Морозов, В.Мухін (к), О.Доронін, №2 (№14, 46'), С.Литвиновський (Я.Федорченко), О.Волинець, В.Лиховидько, О.Горобець, С.Костюк
Голи: 0:1 - ФК Радомишль (15'), 1:1 - О.Волинець (70', пен.), 1:2 - О.Зінченко (90'+3)

Перерва матчу пішла на користь господарям. Гольові моменти, яких бракувало в першому таймі біля воріт гостей, стали виникати раз за разом. Проте, голкіпер радомишлян також спіймав свою гру, м'яч неначе магніт завжди липнув до голкіпера. Господарі заробивши право на пенальті, приблизно на 70 хвилині матчу, чітко його реалізували. Бездоганне виконання 11-метрового продемонстрував Олександр Волинець. Команда ФК Бараші, маючи більше шансів вирвати перемогу, поплатилась за старанність в доданий час. Гості, перехопивши м'яч та останню надію господарів на результативну атаку, продемонстрували, що плани на перемогу в них були схожі.
Переможним м'ячем відзначився такий собі "сільський хлопчина", який просто вразив уболівальників своєю зрілою грою. Маючи вигляд випускника-школяра Олександр Зінченко виявився ще молодшим та гравцем U-16 донецького Шахтаря.

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 2563 | Додав: sportem
Всього коментарів: 4
0
4 sportem   (01.08.2015 09:27) [Материал]
Зінченко Олександр після Євро U19 встиг відзначитись забитим м'ячем за ФК Уфа (Ростов 1:2) та результативно передачею (Кубань 1:1) Десятка кращих гравців Євро

3 Artes   (16.06.2012 20:40) [Материал]
Сегодня состоялась очередная игра в чемпионате области между командами Авангард - ФК Бараши, и мне приятно сообщить что в очень упорной игре в противостоянии с достойным соперником победила наша команда со счётом 2:1, хотя по ходу проигрывали, но нашли в себе силы и переиграли довольно таки сильную команду на её поле. Хочется поздравить игроков, тренеров, руководство и конечно болельщиков команды с победой и как говориться так держать. Ну а Новоград-Волынской команде пожелаю успехов в следующих играх.

2 sportem   (14.06.2012 14:56) [Материал]
17.00 Авангард - ФК Бараші, матч відбудеться 16 червня (субота), в м. Новоград-Волинську.

1 sportem   (11.06.2012 09:56) [Материал]
"Сільський хлопчина" ФК Радомишль - юний академік донецького Шахтаря Олександр Зінченко . Див. відео. Профайл гравця на ФФУ.