22:46
1 ліга, 1 тур, Спартак - ФК Ємільчине 1:2, Перемога на класі
20 травня відбулися стартові матчі Першості області з футболу. У наймасових обласних змаганнях беруть участь 18 команд, 8 - в Північній зоні, 10 - Південній. Після проведення групового етапу між кращими командами груп відбудуться півфінальні матчі та фінал. ФК Ємільчине на перший матч змагань завітав до Володарськ-Волинського. Бойова готовність господарів не викликала сумніву, адже тиждень тому команда завершила похід за Кубком області, поступившись у чвертьфіналі Зорі-Енергії із загальним рахунком 3:6. Кубкова весна для ФК Ємільчине була короткочасна, команда на чолі з І.Лисюком невиправдала сподівань уболівальників та керівництва команди. На Першість області, президенти ФК Ємільчине В'ячеслав Козюн та Степан Жилюк, співпрацю з бердичівлянами вирішили непродовжувати. Командою, схоже, буде керувати районний тренерський тандем на чолі з Ю.Остапчуком та В.Тищуком.

ФК Ємільчине: Сергій Школьний, Олег Миколайчук, Сергій Савчук, Андрій Семенко, Ярослав Бондарчук, Володимир Ярошук, Максим Єфіменко, Руслан Діденко (Володимир Тимощук, 75'), Богдан Мосійчук, Сергій Костюк (Вадим Антощук, 55'), Іван Чапський (к)
Голи: 1:0 - Спартак (пенальті, 17'), 1:1 - М.Єфіменко (пенальті, 40'), 1:2 - С.Савчук (88')

Зі стартових хвилин матчу футболісти ФК Ємільчине заволоділи ігровою ініціативою на футбольному полі, трава на якому сягала чималої висоти. В першому таймі арбітр матчу призначив два пенальті, які чітко реалізували пенальтисти обох команд. Мав реальну нагоду відначитись С.Костюк, але голкіпер двічі врятував свою команду.
 Після перерви господарі відповіли небезпечним ударом зі штрафного, м'яч влучив в перекладину воріт. Суперники, недивлячись на спеку, з усіх сил старались здобути перемогу. В.Антощук, вихід один на один з голкіпером господарів, завершив обіграшем останнього та ударом в сітку воріт, але з бокової сторони. У заключні хвилини матчу арбітр відверто проігнорував порушення правил проти І.Чапського. А переможну крапку в матчі поставив С.Савчук, який вдало підключився до розіграшу кутового. М'яч, після удару головою захисника ФК Ємільчине, нарешті затріпотів у сітці воріт Спартака.

Категорія: Першість області | Переглядів: 1831 | Додав: sportem
Всього коментарів: 4
4 BommGol   (24.05.2012 08:07) [Материал]
Потрібно вводити правила штрафу для команд, які знімаються з ЧР. Адже через команди (феномен) проведення турніру зростає (як приклад минулий ЧР)
Чи розбивати на групи?!

3 Neitral   (23.05.2012 17:58) [Материал]
"2-3 червня, планується початок чемпіонату району!!! "
регламент не змінився? так все і залишається? 0 легіонерів?

2 kloc   (23.05.2012 13:41) [Материал]
2-3 червня, планується початок чемпіонату району!!! В участі будуть брати 13 команд. Серед новачків - Рихальськ, Варварівка, Кривотин, Симони.

1 sportem   (21.05.2012 13:10) [Материал]
Третій м'яч у ворота Спартака арбітр матчу не зафіксував. В.Тимощук, протаранивши центр оборони Спартака, віддав точну передачу В.Антощуку - офсайд.