15:35
Кубок Перемоги: Підлуби, Куліші, Ємільчине, Бараші - фіналісти
1 травня стартував Кубок району з футболу серед команд підприємств, фізкультурно-спортивних клубів при сільських та селищних радах у 2012 році, присвяченому 67-й річниці Перемоги. Зональний етап Кубка району було відкрито районним дербі Підлуби - Мала Глумча. Активність господарів на початку матчу реалізувалась в швидкий м'яч. Р.Остапчук, підключившись до атаки господарів на 10 хвилині матчу, вдало зіграв на добиванні - 1:1. Ближче до завершення першого тайму, який тривав 40 хвилин, М.Глумча зуміла взяти ігрову ініціативу у свої руки. Незадовго до перерви нападник М.Глумчи С.Лукашишин встановлює рівновагу в матчі. У відповідь Ю.Ігнатенко та М.Кашпуренко влаштовують жонглювання м'ячем біля пустих воріт гостей, яке замість удару по воротам завершилось салютом.

Другий тайм більш активно провели футболісти М.Глумчи, але рахунок в матчі залишився без змін. Достатньо відпочивши команди приступили до футбольної лотареї. Підлуби, завдяки майстерності своїх пенальтистів та голкіпера В.Гнатенка вигравши післяматчеві пенальті з рахунком 3:1, стають першими фіналістами Кубка району. А М.Глумча, компенсувати кубкові невдачі, матиме можливість вже в боротьбі за золото чемпіонату району з футболу.
ІV зона
 Підлуби - Мала Глумча 1:1, 3:1 пен.
Голи: 1:0 - Р.Остапчук (10'), 1:1 - С.Лукашишин (35')
Арбітр матчу: С.Дідус
Пенальті: 1:0 - В.Сьомко, 1:1 - І.Юзько; 2:1 - Ю.Ігнатенко, 2:1 - О.Самченко (В.Гнатенко); 3:1 - В.Ярмоленко, 3:1 - П.Дем'янчук (В.Гнатенко); 3:1 - М.Кашпуренко (М.Штиль), 3:1 - Ю.Тукайло (мимо воріт)

ІІ зона, 5 травня
Сербо-Слобідка - Кривотин 11:0 (7:0), Куліші - Кривотин 9:0 (5:0)
Куліші - Сербо-Слобідка 1:1 (1:1) ...
+/- (гра не була завершена

За сім хвилин до закінчення матчу суддя вилучив гравця Сербо-Слобідки С.Перепьолкіна. А через кілька хвилин "поставив" пенальті за падіння в штрафному майданчику Я.Бондарчука (в минулому чемпіонаті грав за Сербо-Слобідку). Сербо-Слобідка в знак протесту залишила поле.

Згідно положення протест на призначене пенальті не приймається. Отже, Куліші виходять до фіналу.

І зона, 6 травня
Середи - Миколаївка 2:1
На початку матчу Середи створили кілька сприятливих нагод для взяття воріт Миколаївки. Гравець під №13, відкривши рахунок матчу, невдовзі пішов на відпочинок. В другому таймі Миколаївка знайшла свою гру та почала бомбардувати В.Серпутька ударам здалеку. Один з них, в середині тайму, досяг своєї мети - 1:1. Миколаївка, яка впринципі не заслуговувала на поразку, ближче до завершення матчу пропустила швидку результативну контратаку від О.Лапіна та С.Маярчука.
Ємільчине - Середи 1:0
Ємільчине: М.Кур'ята, В.Тимощук, А.Данильчук (С.Піскун), Р.Євтушок, М.Остапчук, О.Климчук, В.Левченко (О.Євтушок), Є.Голяка, В.Ярошук (А.Куницький), В.Ходоровський, Д.Білоцький
Гол: О.Климчук
Доля путівки у фінал, як і очікувалось до старту змагань, фактично визначилась у матчі Ємільчине - Середи. Відсутність степанівських гравців суттєво позначилась на грі серединців проти чемпіонів. Гравці та уболівальники Ємільчиного сповна насолодились грою своєї команди. В першому таймі м'яч вперто не йшов до воріт суперника. Стійка, вдала гра голкіпера та захисників команди Середи недозволила ємільчинцям ще в першому таймі вирішити долю матчу. Переможний м'яч було забито в середині другого, ефектним ударом зі штрафного у виконанні О.Климчука.
Ємільчине - Миколаївка 0:0
Ємільчине: М.Кур'ята, В.Тимощук, С.Піскун (А.Данильчук), Р.Євтушок, М.Остапчук, О.Климчук, В.Левченко, Є.Голяка, В.Ярошук, А.Куницький,  Д.Білоцький (В.Ходоровський)
Миколаївка, після минулорічних домашніх 1:8 в чемпіонаті району та +/- на виїзді з Ємільчине, нічийний рахунок 0:0 може однозначно записати собі в актив.
Самовіданна гра захисника Миколаївки, який ударом головою вибив м'яч з лінії воріт, завадила команді Ємільчине святкувати перемогу в матчі.

37 sportem   (08.05.2012 19:04) [Материал]
ДЮФЛ області: Ємільчине - Овруч 0:1 (молодша група)
Ємільчине - Овруч 1:0 (старша група)
Молодша група: 10 5 2 3 10:7 17
Старша група: 10 8 0 2 17:6 24

36 rymsik   (07.05.2012 23:00) [Материал]
34 VovanDunamo1 як раньше це ж кубок присвячений Перемозі?

35 slava-7   (07.05.2012 17:10) [Материал]
VovanDunamo1 як зрозуміть віддячили???

34 VovanDunamo1   (07.05.2012 16:30) [Материал]
А це Кубок Перемоги не могли зробити пізніше, на вихідних? А то ж на ньому не буде кому грати багато ж серед команд студентів.

33 VovanDunamo1   (07.05.2012 16:27) [Материал]
28 slava-7. А ти ще кілька разів зіграй за Куліші, вони ж тобі віддячили чи не так?

32 sportem   (06.05.2012 22:54) [Материал]
Зона області з футболу (дівчата), 6 травня, Підлуби
Ємільчинський р-н (Миколаївка, Підлуби, Степанівка) - Новоград-Волинський р-н 3:1

31 Artes   (06.05.2012 18:20) [Материал]
Завершился турнир в Барашах, обыграв команды Рясного и Сымоны со счётом 1:0, а так же Непознанычи 5:0, первое место, в присутствии около 200 зрителей, заняла команда ФК Бараши, с чем я их и поздравляю. Хотелось бы также отметить игру ветерана-вратаря Валерия Михалыча Зинченко, да это видно из результатов. Ворота команды остались сухими. Молодцы, ждём победы в финале.

1-8 9-16 17-24 25-32 33-38