18:04
Зональний етап чемпіонату району з волейболу 2012
18 лютого стартував черговий чемпіонат району з волейболу. Цього року поборотись за перемогу у чемпіонаті виявило бажання 17 команд. Спортсмени Малої Глумчи, змінивши бутси на кросівки, продовжують здобувати перемоги на спортивних аренах району. Після стартових перемог, з рахунками 2:0 над суперниками з Кулішів та ДЮСШ, відбувся головний матч за лідерство в IV зоні. Держлісгосп, підсилившись гравцем Новоград-Волинського хлібозаводу Музичуком, першу партію виграв більш ніж впевнено 25:13. Справжня боротьба на майданчику розпочалась тільки з початком другого сету, Мала Глумча захопивши лідерство в 2-3 очка доводить партію до перемоги 25:22.
Старт тай-брейку приносить переконливий рахунок 6:1 на користь М.Глумчи. Титуловані лісовики майже наздогнавши невтомного суперника (10:8),  все ж таки поступаються - 15:11.
ІІ тур, 25 лютого, МСЦ "Юність"
Мала-Глумча - Держлісгосп 2:1 (13:25, 25:22, 15:11)
ДЮСШ - Куліші 2:0 (25:21, 25:17)
В заключному матчі туру свою першу перемогу над дорослими здобула юна команда ДЮСШ (тренер С.Онопченко), за яку грають переважно дев'ятикласники ЗОШ.

3 березня чемпіонат району з волейболу досягнув та подолав екватор змагань. Першими путівки до чвертьфіналу здобули команди Освіта та Симони, які за допомоги Степанівки, що завершила свої виступи після І туру, пішли вже на двотижневі канікули.
Освіта в заключному турі була на голову сильніша за своїх суперників, що вона, і, продемонструвала в першій партії з Яблунцем. Програючи по ходу сету - 6:16 та 16:24 освітяни зуміли наздогнати суперників та згодом дотиснути - 29:27. А другий сет закінчився, як і більшість попередніх партій, з перевагою понад 10 очок. Боротьба за другу путівку до чвертьфіналу була більш захоплюючою та непередбачуваною, тут тільки за додатковими показниками Симони потіснили Барашіахунок особистих матчів 3:1).

Третій матч лідерів IV зони між командами М.Глумча та Держлісгоспом зібрав чималу кількість любителів волейболу. На матчі були також присутні голова райради П.Лісовий, директор Держлісгоспу О.Дідус та відомі любителі спорту району. Мала Глумча, без двох провідних гравців команди, перший сет програє фактично без боротьби - 25:15. Другий  пройшов більш цікавіше, наприкінці сету перевага М.Глумчи сягнула 5 очок - 22:17. Тайм-аут взятий Держлісгоспом, який з лави глядачів підсказав В.Гресько, був своєчасний та приніс бажаний результат команді - 28:26.
Після матчів ІІІ туру можна спрогнозувати головних фаворитів чемпіонату, зокрема галузеві команди: ЦРЛ, Держлісгосп та Освіта. Конкуренцію, яким на п'єдесталі, старатимуться скласти волейболісти Малої Глумчи та лідери ІІ зони Тайки з Середами.

Непередбачувану та цікаву боротьбу у першому сеті заключного матчу зонального етапу подарували вболівальникам команди Сербів та Сербо-Слобідки. До кінцівки сету команди йшли м'яч в м'яч та по черзі змінюючи лідерство в партії. Серби, бронзовий призер чемпіонату двох останніх сезонів, на фініші вирвались вперед 23:20 та були за два м'ячі до виходу в 1/4 фіналу. І все ж, бурхлива та емоційна підтримка вболівальників Сербо-Слобідки та самовіддана гра команди приносить перелом в сеті та в матчі - 25:23, 25:13.

Мала Глумча - Держлісгосп 2:0, ДЮСШ - Куліші 2:0
Примітка: Степанівка знялася з чемпіонату після І туру.
Категорія: Волейбол | Переглядів: 1924 | Додав: sportem
Всього коментарів: 171 2 3 »
17 sportem   (18.03.2012 15:48) [Материал]
Освіта - Середи 2:1, С-Слобідка - Держлісгосп 0:2, С-Слобідка - Освіта 0:2, Освіта - Держлісгосп 0:2, С-Слобідка - Середи 1:2, Середи - Держлісгосп 0:2
ЦРЛ - М.Глумча 2:0, ЦРЛ - Симони 2:0, ЦРЛ - Тайки 2:0, Тайки - М.Глумча 2:1

16 sportem   (18.03.2012 13:36) [Материал]
У фіналі гратимуть ЦРЛ, Держлісгосп, Освіта та Тайки. Більш детальна інформація в п'ятницю.

15 sportem   (12.03.2012 22:59) [Материал]
Чвертьфінальні групи: Освіта, Держлісгосп, Середи, Сербо-Слобідка
ІІ група - ЦРЛ, Тайки, Симони, Мала Глумча.

14 sportem   (12.03.2012 11:58) [Материал]
Непередбачувану та цікаву боротьбу у першому сеті подарували вболівальникам команди Сербів та Сербо-Слобідки. До кінцівки сету команди йшли м'яч в м'яч та по черзі змінюючи лідерство в партії. Серби, бронзовий призер чемпіонату двох останніх сезонів, на фініші вирвались вперед 23:20 та були за два м'ячі до виходу в 1/4 фіналу. І все ж, бурхлива та емоційна підтримка вболівальників Сербо-Слобідки та самовіддана гра команди приносить перелом в сеті та в матчі - 25:23, 25:13.

13 sportem   (03.03.2012 23:15) [Материал]
Відбулись матчі в І зоні, ІІІ тур
Сербо-Слобідка - Рихальське 2:0, Сербо-Слобідка - Серби 2:0
Рихальське - Серби 0:2

12 sportem   (03.03.2012 21:14) [Материал]
Результати IV туру І зони
Освіта та Симони перші чвертьфіналісти чемпіонату району. Симони на другому місці за рахунок особистих матчів - Симони - Бараші 3:1.

11 sportem   (01.03.2012 17:24) [Материал]
В суботу, 2 березня, відбудеться заключний тур в І зоні (спортзал гімназії).

10 sportem   (27.02.2012 19:17) [Материал]