17:20
ЧР 2011, 24 тур, Чемпіонат району завершено + статистика
19 листопада, в стартовому матчі заключного туру ЧР, чемпіони району приймали прогресуючу від матчу до матчу Сербо-Слобідку. Сербо-Слобідка, отримавши урок футболу в травневому матчі від Кулішів 5:0 на Кубок району, в матчах чемпіонату району виглядала більш впевнено і непоступливо. Вже у 2 турі команда дала бій головним фаворитам чемпіонату ємільчинцям (0:1) та пообіцяла підтвердити невипадковість такого результату у Ємільчиному. Господарям, враховуючи пристрасті того поєдинку, робити "чемпіонський подарунок" гостям нехотілось.
Ємільчине: М.Кур'ята, Р.Євтушок, К.Гольц, С.Піскун, О.Бацюн, О.Климчук, Є.Голяка, А.Куницький, В.Ходоровський, В.Ярошук
Голи: 0:1 - О.Білополий, 0:2 - М.Штиль, 1:2 - В.Ходоровський

На початку матчу гості підтвердили свої сміливі наміри дуже небезпечною атакою, але молодий голкіпер чемпіонів М.Кур'ята був на висоті. Гра в пас та більший відсоток володінням м'ячем в першому таймі господарям переваги на табло не приносить. Під кінець першого тайму красивий удар з далекої відстані записав на свій рахунок Р.Євтушок, але голкіпер С.Слобідки зумів відбити м'яч з правого нижнього кута воріт.
В другому таймі В.Ходоровський створив 100% гольовий момент в штрафному майданчику гостей, але доволі прямолінійний удар по воротам О.Бацюна голкіпер С.Слобідки зумів знову дістати, а м'яч піднявшись вгору пролетів над перекладиною воріт. Через кілька хвилин провалюється захист господарів, і нападник гостей влучно замкнув на дальній стійці воріт передачу партнера - 0:1. Сербо-Слобідка, перехопивши ігрову перевагу, через деякий час забиває другий м'яч у ворота господарів. Ємільчине відповіло небезпечним ударом О.Климчука, м'яч поціливши у праву стійку воріт  небезпечно відлітає в поле. Далі гості, особливо капітан С.Слобідки С.Перепьолкін, мали кілька моментів відзначитись втретє, але майстерно грав на останньому рубежі М.Кур'ята.
Незадовго до завершення матчу В.Ходоровський, проявивши індивідуальну майстерність, переграє голкіпера гостей В.Коцюбу - 1:2. А на заключних хвилинах "гармата Гольца" пролітає неподалік правої дев'ятки гостей. Команда Сербо-Слобідка, в матчах проти лідерів чемпіонату, до трьох нічиїх - М.Глумча (2:2, 1:1) та Середи (1:1), після фінального свистка арбітра матчу додає в свій актив першу перемогу. Чим не гроза фаворитів?!

20 листопада (неділя)
 Бараші - Мала Глумча -/+, Непізнаничі – Підлуби +/-,
Яблунець – Середи -/+, Миколаївка - Андрієвичі +/-
Рясне – Куліші +/-
Чемпіонат району завершено рекордним показником технічних перемог!!!!!

12-13. Климчук Ярослав (Ємільчине) - 7
Статистика команд: Ємільчине, М.Глумча, Середи, Підлуби, С.Слобідка, Куліші.

39 Servit   (24.04.2012 14:26) [Материал]
Коли стартує чемпіонат району?? Шкода що організація нашого чемпіонату, відстає від сусідніх районів, всі ці обмеження щодо прописки зовсім непотрибні. Хочеться щоб в цьому році щось та змінилося на краще.. В більшості районих чемпіонатів є лише вимоги щодо чіткої заяки на гравців плюс допуск лікаря. А грати матчі краще по селам як і було, а судді повинні бути нейтральні, які оплачуються господарями.

38 Neitral   (22.03.2012 22:19) [Материал]
"Ну да Барашам тільки цього й треба щоб легіонери грали.Я думаю 1-2 легіонара досить"
ну да 1-2. я про більше і не казав ( ну може 3))

37 VovanDunamo1   (22.03.2012 21:21) [Материал]

36 Neitral   (22.03.2012 01:14) [Материал]
"А вот тема легионеров действительно интересная,лично моё мнение что нужно несколько легионеров допускать к играм,во первых подымается уровень чемпионата,а во вторых в некоторых сёлах иногда некому играть,просто не хватает людей,и приходится выпускать 14 летних пацанов играть против взрослых мужиков,потом травмы и прочее."
согласен на 100%
а по поводу фантазии згоден з тим що підтримки да буде меньше. ну і треба буде думать де взять деньги для виїзду. Но подумай всеравно 50% ігор граєш на виїзді + нада думать як зробить нормл стан стадіону і найти главного судью + 2 лайцменів (а не чуваків з палками)) , які не очень понимають що таке поза грою

35 Artes   (22.03.2012 01:06) [Материал]
Мужики у вас фантазия в норме,вы что и в самом деле думаете что,все команды будут вместе из болельщиками ездить каждые выходные в Емильчино на игры,та они то и в домашних играх вовремя собраться не могут,а то постоянно ездить за тридцать км.а кто это будет оплачивать.А вот тема легионеров действительно интересная,лично моё мнение что нужно несколько легионеров допускать к играм,во первых подымается уровень чемпионата,а во вторых в некоторых сёлах иногда некому играть,просто не хватает людей,и приходится выпускать 14 летних пацанов играть против взрослых мужиков,потом травмы и прочее.

34 Neitral   (22.03.2012 00:45) [Материал]
VovanDunamo1 то це я вкурсе тому і кажу грать матчі на двох стадіонах . і на область грають в неділю
Я знаю в деяких районах по такому принципу проводять чемпіонат.
Реально так можна убить проблему суддівства і нормл поля

33 VovanDunamo1   (21.03.2012 23:34) [Материал]
Але Ємільчене не дозволить грати таку кількість матчів на їх полі, адже газон буде виснажений. І до того ж в суботу і неділю проводитимуться матчі такі команди області як Бараші і Ємільчене.

32 VovanDunamo1   (21.03.2012 23:31) [Материал]