09:26
ЧР 2011, 21 тур, Чемпіонські перегони виходять на фінішну пряму
Виходить на фінішну пряму чемпіонат району з футболу, до завершення залишилось 3 тури. З появою перших морозів зійшла з дистанції команда Яблунець, решта - продовжують змагатись. Центральним матчем ХХІ туру став поєдинок Куліші - Середи, в якому серединцям забракло п'ять хвилин для перемоги. Тим не менше, такий результат практично визначив трійку найкращих команд чемпіонату.
Команда Ємільчине здобула в Рясному
вольову перемогу та отримала можливість у наступному матчі здобути дострокову перемогу в чемпіонаті. Для цього потрібно перемогти Малу Глумчу на її полі, хоч зробити це буде складно. Господарі також супермотивовані та сподіваються на медалі найвищої спроби. Отже, 5 листопада на малоглумчанських алмазах очікується справжня битва за футбольне золото району.
29 жовтня (субота)
Рясне – Ємільчине 1:2
Голи: 1:0 - Рясне, 1:1 - А.Куницький, 1:2 - Вал.Коваленко
30 жовтня (неділя)
Яблунець – Бараші -/+, Мала Глумча – Непізнаничі +/-, Куліші – Середи 1:1, Сербо-Слобідка – Андрієвичі 6:0
Голи: М.Штоль-3, С.Перепьолкін-2, А.Афагонов

Миколаївка – Підлуби 1:0
За весь матч обидві команди мали достатню кількість небезпечних гольових моментів, але найбільше пощастило гоcподарям. У середині другого тайму, після розіграшу кутового удару, гравець Миколаївки ударом головою забив переможний м'яч.