17:28
ПО 2011, Фінальний етап, ФК Ємільчине - Тетерів 2:2
Боротись за перемогу! Таке завдання керівництво ФК Ємільчине, на чолі з президентами команди В.Козюном, С.Жилюком та тренерами - Ю.Воловнем, Ю.Остапчуком, поставило перед командою у матчі проти головного фавориту фінального етапу. 25 перемог та одна поразка, такі результати команди Тетерів (Чуднів) у першості області в південній групі за два останніх сезони, при співвідношенні м'ячів 84:12. З командами північної групи результати південного лідера більш скромні: поразка 0:2 від Арсенала (Cінгури), нічия 1:1 з Кераміком та перша перемога над Поліссям 2:0.
ФК Ємільчине: Д.Міхєєв, Д.Білоцький, В.Тимощук (В.Антощук, 46'), І.Казаков, А.Островський, В.Гаєвський, Б.Мосійчук, О.Горобець (М.Остапчук), В.Ярошук, А.Колодяжний,  Д.Драгомірецький
Голи: 0:1 - Тетерів, 1:1 - Д.Драгомірецький, 1:2 - Тетерів, 2:2 - А.Колодяжний

Початок матчу був за гостями, які першими створили небезпечний момент та згодом відкрили рахунок матчу. Награна комбінація від гостей, прохід по правому флангу та передача у центр штрафного майданчика, не раз створювала найбільшу небезпеку біля воріт ФК Ємільчине. Господарі відігрались не без допомоги голкіпера Тетеріва, який влаштував на лінії штрафного майданчика справжній цирковий номер. Прийнявши м'яч на груди - голкіпер під дією сили всесвітнього тяжіння падає на п'яту точку, а Д.Драгомірецький першим встигає до м'яча та встановлює рівновагу у матчі. Але футболісти Тетеріва із відповіддю незабарились, і незадовго до перерви забивають свій гол-близнюк.

У перерві матчу в складі господарів було проведено заміну, вихід на поле В.Антощука стабілізував захист ФК Ємільчине. Команда активніше почала грати в нападі та показала себе справжнім господарем на футбольному полі. Рівновагу у матчі в середині другого тайму встановив А.Колодяжний, який третій матч поспіль є головним диригентом атак ФК Ємільчине. Незадовго до завершення матчу господарі мали всі підстави розраховувати на призначення пенальті у ворота гостей, але свисток головного арбітра матчу промовчав. На останніх хвилинах поєдинку В.Антощук здійснив з м'ячем сміливий рейд до воріт суперників, а точна передача у штрафний майданчик викликала там спражню пожежу. Спочатку голкіпер ліквідував небезпечний удар по воротам, а в повторній спробі м'яч пролетів повз ворота. Отже, бойова нічия - 2:2, яка, безумовно, додасть наснаги команді ФК Ємільчине поборотись за перемогу у Чуднові.
А 30
жовтня на ФК Ємільчине чекає важливий матч з ФК Коростишів, в якому, перемога практично гарантуватиме команді бронзові медалі першості області 2011 р.
Полісся - ФК Коростишів 1:1, Керамік - Арсенал +/-
Категорія: Першість області | Переглядів: 1782 | Додав: sportem
Всього коментарів: 7
7 sportem   (30.10.2011 11:34) [Материал]
Арсенал (Бердичів) офіційно знявся із змагань.

6 Andrey   (28.10.2011 12:02) [Материал]
Полісся - Арсенал відбудеться?? чи буде +:-

5 sportem   (23.10.2011 23:44) [Материал]
Поразка Арсеналу згідно календаря, іншим командам технічні перемоги будуть пізніше зараховано.

4 ufo-tech   (23.10.2011 22:24) [Материал]
то арсенал знявся чи переносить матчі ? бо ти пишеш з кераміком + а з ємільчино перенос... wtf?

3 sportem   (23.10.2011 21:39) [Материал]
...мала бути перемога, але трохи не пощастило.

2 Bastor   (23.10.2011 18:42) [Материал]