Гостей: 1
Користувачів: 0

21:06
ПО 2011, матч 15 туру, Арсенал (Овруч) - ФК Ємільчине 1:1
 16 жовтня в м. Овруч відбувся перенесений матч 15 туру між командами Арсенал та ФК Ємільчине. Після чергового засідання КДК 13 жовтня та відхилення протесту ФК Ємільчине, щодо результату матчу у Городниці, господарі зберігали також певні шанси для продовження боротьби у наступному етапі. Команду ФК Ємільчине в цьому матчі влаштовувала навіть нічия, у випадку поразки залишався один варіант - перемагати на виїзді Спартак. Перевірка представниками Арсенала карток футболістів ФК Ємільчине, перед матчем біля футбольного поля, продемонструвала, що господарі рішуче налаштовані на перемогу. Чи, можливо, були зацікавлені?
ФК Ємільчине: Д.Міхєєв, В.Тимощук, В.Ходоровський (В.Антощук, 80'), І.Казаков, А.Островський, В.Гаєвський, Б.Мосійчук, О.Горобець, А.Колодяжний, М.Лущик (Д.Білоцький, 46'), Д.Драгомірецький
Голи: 1:0 - Арсенал (19'), 1:1 - А.Колодяжний
(70')

Обидві команди, з самого початку матчу, активно розпочали атакувати ворота своїх суперників. Першими успіху досягли господарі. Приблизно на 19 хвилині матчу швидка контратака господарів завершилась взяттям воріт ФК Ємільчине. Захисник гостей ударом головою відкидав м'яч Д.Міхєєву та нападник господарів був першим на м'ячі - 1:0.
Найбільш реальну можливість відігратись у першому таймі футболісти ФК Ємільчине мали на 30  хвилині матчу, після виходу А.Колодяжного сам на сам з голкіпером, м'яч пролетів поряд з стійкою воріт.

Після перерви жвава гра на футбольному полі продовжилась, а уболівальники активно підтримували господарів та обговорювали ігрові ситуації. На 65 хвилині гравець Арсеналу вискочив сам на сам з Д.Міхєєвим, здавалось, ще одна мить, і м'яч летітиме до сітки воріт, але голкіпер ФК Ємільчине вкотре виграє дуель у суперників. Через 5 хвилин А.Колодяжний, найкращий гравець матчу у складі гостей поряд з Д.Міхєєвим, встановив рівновагу у матчі. ФК Ємільчине мав можливість вийти вперед після небезпечно виконаного штрафного по центру воріт та удару головою в падінні А.Островського, але обидва рази м'яч пролетів неподалік правої стійки воріт Арсенала.
На доданих хвилинах матчу господарі створили два небезпечних моменти. У першому випадку гравець господарів, замикаючи передачу з лівого флангу, приклав небагато зусиль до м'яча і Д.Міхєєв парирував удар. В іншому епізоді голкіпер гостей вибив м'яч, після навісного удару в штрафний майданчик, прямо на ногу гравцю Арсеалу, але в повторному стрибку відбив небезпечний удар в дальній кут воріт. Команда ФК Ємільчине
, здобувши бойову нічию в Овручі, продовжить боротьбу за медалі у фінальній частині, а господарі з нетерпінням та оптимізмом чекатимуть на старт нового футбольного сезону.

Фінальний етап
Тетерів - Полісся 2:0, ФК Коростишів - Керамік 1:1
ФК Ємільчине - Арсенал п

Категорія: Першість області | Переглядів: 2025 | Додав: sportem
Всього коментарів: 7
7 sportem   (16.10.2011 21:55) [Материал]
Спартаку буде подарунок - технічна перемога, а помилку виправлю.

6 ufo-tech   (16.10.2011 21:53) [Материал]
тепер все зрозуміло. тільки от перше: що з матчем північки Ємільчине-Спартак ? і друге: в таблиці фіналки у Ємільчино не 3.1.1 а 2.1.2

5 sportem   (16.10.2011 21:47) [Материал]
У випадку поразки ФК Ємільчине прийшлось би грати з Спартаком (Володарськ-Волинський). Участь Арсенала (Овруч) у фінальному етапі була на користь Полісся та Кераміка, адже вони двічі його обігрували.

4 miklee   (16.10.2011 21:34) [Материал]
"Арсеналів" кілька, турнірних таблиць теж - попробуй розберись. А на що впливав цей матч?

3 sportem   (16.10.2011 21:28) [Материал]
Це був перенесений матч 15 туру Арсенал (Овруч ) - ФК Ємільчине, таблиця правильна. Протест 12 жовтня (четвер) прийняли на користь Городниці. Матч ФК Ємільчине - Арсенал (Бердичів), який мав бути сьогодні перенесений. 23 жовтня гра в Ємільчині з лідером змагань - Тетерів (Чуднів).

2 ufo-tech   (16.10.2011 21:27) [Материал]