16:00
Чемпіонат району 2011, 19-20 тур, Середи - Мала Глумча 1:3
Рахунок матчу дальнім ударом на 30 хвилині відкрив В.Ходоровський, далі дублем відзначився В.Антощук. Після перерви Непізнаничі старались грати у більш відкритий футбол, але засмутити молодого голкіпера господарів М.Кур'яту не вдалось. Натомість, О.Бацюн, А.Данильчук, В.Тимощук та двічі В.Ходоровський поступово збільшували рахунок матчу.  На останіх хвилинах В.Антощук влучив у перекладину воріт, а А.Данильчук, який відіграв гру просто на фантастичному рівні, ударом головою встановив підсумковий рахунок.
Ємільчине – Непізнаничі 9:0
Ємільчине: М.Кур'ята, Р.Євтушок, В.Антощук, В.Тимощук, С.Піскун, О.Бацюн, М.Остапчук, В.Костюченко, Є.Голяка, А.Данильчук, В.Ходоровський

Середи - Мала Глумча 1:3
Голи: 0:1 - О.Сорока, 0:2 - С.Лукашишин, 0:3 - О.Сорока, 1:3 - М.Романчук (пен.)
Відбувся неперевершений матч чемпіонату району ФК Середи - ФК Глумча. Глумча здолала свого суперника з рахунком 3:1 і продемонструвала, що Глумча фаворит на футбольному полі. В середині першого тайму, після удару  Тукайла Юрія у перекладину, Сорока Олександр зіграв на добиванні і відкрив рахунок у цьому матчі. В другому таймі відзначився Лукашишин Сергій, 3-й гол забив Сорока Олександр, який зробив дубль. ГЛУМЧА - ФОРЕВЕР, УРА.
Мала Глумча

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 2524 | Додав: sportem
Всього коментарів: 381 2 3 4 5 »
38 BommGol   (26.10.2011 11:38) [Материал]
Тяжко віднайти в собі сили після такого матчу,але хочу привітати ФК Мала-Глумча з перемогою.!.

37 sportem   (23.10.2011 17:23) [Материал]
Андрієвичі - Куліші 0:3, Сербо-Слобідка - Миколаївка 2:2

36 BommGol   (23.10.2011 14:34) [Материал]
ФК Середи - ФК Мала Глумча 1:3

35 hrekdv   (22.10.2011 19:04) [Материал]
Хто завтра виграє - той і стане чемпіоном!

34 77serxio7   (22.10.2011 15:43) [Материал]
В матчі Бараші-Ємільчино гості виглядали не зовсім сильними,але треба сказати,що господарів поля трохи повозили!3 моменти мало Ємільчино і так само Бараші,але хотілось би сказати за момент в першому таймі,коли голкіпер гостей зіграв руками за межами карного майданчика,і по правилам мав би отримати чевону картку,але цього не сталося бо суддя завжди правий!Хочу побажати Середам і М.Глумчі хорошої гри,хай переможе сильніший!!!!!!!! biggrin

33 sven   (22.10.2011 15:21) [Материал]
Бараши емильчино счет 0-0

32 mayor   (19.10.2011 20:26) [Материал]
Вано якщо наша команда здобуває результати за допомогою суддівства, то чому в домашніх матчах Середи також здобувають результат, чи можливо ти думаєш, що суддя команд суперниць підсуджує Середам? Якщо тобі не подобається команда Середів, то не потрібно це так яскраво виражати.

31 BommGol   (19.10.2011 12:49) [Материал]
Гру в Середах Я не бачив тому нічого висловлювати не буду.Нашим суддею не задоволенні лише М.Г.Дивно...

1-8 9-16 17-24 25-32 33-38