10:02
ЧР 2011, 18 тур, Середи - Ємільчине 1:1, Лідер тримає дистанцію
Перший доволі небезпечний удар нанесли гості. Гресько Д. заробив штрафний і сам його виконав – пославши м’яч поряд зі стійкою. Згодом Дмитро знову наносить удар по воротам Середи, але як і в першому епізоді не точно. Першими вперед виходять господарі. Волощук О.В. віддає передачу на Маярчука С., який відправляє м’яч в сітку воріт гостей. Швидко ФК Ємільчине відновило перевагу в матчі. В.Ходоровський забиває гол після помилки гравця захисної ліні Середи.
Середи: О.Євтушок, А.Саган, І.Жабровець, І.Хільченко, О.М.Вдовиченко (О.А.Волощук), О.Палько, О.Лапін (В.Козловський), М.Романчук, О.О.Вдовиченко, О.В.Волощук, С.Маярчук
Ємільчине: М.Кур'ята, Р.Євтушок, В.Антощук, В.Тимощук, К.Гольц, О.Бацюн, Д.Гресько (М.Остапчук), Я.Климчук, А.Куницький (Є.Голяка), В.Ходоровський, В.Ярошук
Голи: 1:0 - С.Маярчук, 1:1 - В.Ходоровський
Наступні хвилини першого та другого тайму команди провели в боротьбі. Виникали поодинокі епізоди біля воріт гостей та господарів, але ніякої загрози вони в собі не несли. Дуже спірно відсудив гру суддя. Безліч питань і жодної відповіді…
Середи

9 жовтня (неділя)
Бараші – Непізнаничі 3:0    Андрієвичі – Рясне 0:2    Куліші - Яблунець +/-

Підлуби - Сербо-Слобідка 2:0
Підлуби: В.Гнатенко, А.Чорноморець, О.Яценко, О.Піскун (В.Єфімов), С.Гнатенко, Р.Дейнеко, Ю.Козакевич, І.Ярошук, С.Ситайло, В.Ярмоленко (М.Кашпуренко), Ю.Ігнатенко
Голи: 1:0 - В.Єфімов, 2:0 - І.Ярошук
Переломним моментом у матчі став вихід на поле в другому таймі молодих футболістів господарів, які напередодні фіналу районної Спартакіади школярів розпочинали гру на лаві запасних. Перший матч на нуль, у воротах, на свій рахунок
записав кращий бомбардир команди Підлуби В.Гнатенко (11 голів), а перший м'яч І.Ярошука в чемпіонаті розставив всі крапки над "і" у даному матчі.
Мала Глумча - Миколаївка 6:1
Рахунок 1-го тайму 4:0. Першим голом відмітився Дідус Т., який зірвав павутину в цьому матчі. Другий гол забив Лукашишин С., третій - Самченко О. Під завісу 1-го тайму Лукашишин С. обігравши на класі захисника суперника забив 4-й гол. Другий тайм гості розпочали більш активніше, але захисник Миколаївки підіграв собі рукою і суддя призначив пенальті. Тукайло Ю. залишив голкіпера Миколаївки без шансів і збільшив рахунок до 5-ти голів, але суперник зміг забити швидкий гол. Під кінець другого тайму Лукашишин С. робить хет-рик в цій зустрічі. Рахунок матчу 6:1. Переможець М.Глумча, УРА)
Мала Глумча

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 2011 | Додав: sportem
Всього коментарів: 301 2 3 4 »
30 sportem   (11.10.2011 18:08) [Материал]
В кожній команді є положення, ось минулорічні вимоги.
1. Вразі рівності очок у двох команд, перевага надається команді вигравшої зустрічі між ними, за тим по різниці забитих і пропущених м'ячів даними командами у всіх іграх.
2. При рівності очок у трьох і більше команд, перевага надається команді, яка має більшу кількість перемог.

29 mayor   (11.10.2011 14:04) [Материал]
Питання для організаторів. Як рахується турнірна таблиця при однаковій кількості очків? спершу рахують забиті пропущені, чи очні ігри команд???

28 sportem   (11.10.2011 11:28) [Материал]
Раніше в Середах поле було більше, але за перші роки Незалежності кілька метрів його було віддано під огород. Звичайно, з'явилась огорожа, дерево. Такі речі знає і пам'ятає старше покоління. BommGol розчарувався, що не побачив на полі лідера, тому згадка про огорожу був натяк про минулі часи, що в Середах справді було більше поле. Все це потрібно сприймати серйозно, а не про гілля в Підлубах говорити, там і самі здогадались.
Середам потрібно краще згадати хто судив матч Ємільчине - М.Глумча 0:1, яка після матчу сказала, що їм трішки повезло, що не було Коваленків. До речі, арбітр був з Ємільчина, і Глумча не злякалась грати, а це похвально. Бараші, Підлуби, Глумча та й інші команди реально оцінюють силу команди Ємільчине, грати гірше ніхто нестав, просто підтягнулася М.Глумча та інші команди. Ставим крапку, до кінця сезону більше саморекламувати Середи не будемо.

27 BommGol   (10.10.2011 20:03) [Материал]
Якщо минулого року Середи розмістились в кінці турнірної таб. а цього року в верхній частині - значить Ємільчино стало грати гірше : )

26 куня   (10.10.2011 15:07) [Материал]
чи то середи дійсно грать стали краще, чи Ємільчине гірше не розумію? Але в цьому році вже все давно зрозуміло з чемпіонством!! А от інтрига за 2 місце навіть дуже цікава розгорнулася!!!

25 nepiznanichi   (09.10.2011 23:00) [Материал]
Бараші - Непізнаничі 3-0

24 nepiznanichi   (09.10.2011 22:44) [Материал]
Вчора і сьогодні (на сайті) всі зацікавлені протистоянням ЄМІЛЬЧИНЕ-СЕРЕДИ !!!, а все інше "ШЕЛЕХА", не заслуговує ніякої уваги. А крім ГРИ ЧЕМПІОНІВ ми маємо нову "приємну" новину - ПЕРЕЛОМ НОГИ (закритий перелом двох кісток із зміщенням) в матчі Бараші -Непізнаничі (гравець Рацун Олександр - Непізнаничі). Можливо ми багато дискутуємо про суддівство, а забуваємо про здоровя і безпеку тих хто на полі. А це впершу чергу здоровя молодих людей. БАРАШІ-Непізнаничі 3-0.
P.S. Спасибі ФК Барашам (прізвище мецената невідомо гравцям Непізнанич) за допомогу у подоланні транспортування Рацуна О. та грошову допомогу. Thanks

23 sportem   (09.10.2011 22:38) [Материал]
Куня, так приїдь і поклади пару банок Середам.... збірній району...

1-8 9-16 17-24 25-30