22:49
Чемпіонат району 2011, 16-17 тур, Погоня триває
Лідер чемпіонату без особливих зусиль продовжує утримувати комфортну дистанцію на горі турнірної таблиці. Другу поспіль, а загалом вже третю, у нинішньому сезоні технічну перемогу отримали головні фаворити чемпіонату.
Ємільчине – Миколаївка +/-
Підлуби – Мала Глумча 0:3
Підлуби: Ю.Лугина, В.Сьомко, О.Яценко, О.Піскун (С.Ситайло), В.Гнатенко, Р.Дейнеко, Ю.Козакевич, В.Єфімов, С.Кашпуренко, М.Кашпуренко, Д.Лугина (О.Адамський, В.Серпутько)
Голи: 0:1 - О.Самченко, 0:2 - О.Самченко, 0:3 - Ю.Тукайло
Мала Глумча, впевненою перемогою над Підлубами, перервала нічийну серію з трьох матчів поспіль. Гості на одному подиху провели цілий матч, відзначившись двічі під кінець першого тайму та один раз під завісу матчу.

Бараші – Середи 1:3
Середи: Примак О., Волощук М., Хільченко І., Саган А., Козловський В., Волощук О.А., Лапін О., Вдовиченко О., Палько О., Волощук О.В., Маярчук С.
Голи: Козловський В. (23'), Бараші, Волощук О.В. (64'), Палько О. (72')
Два зовсім різних тайми провели команди на полі. В першому таймі Середи володіли ініціативою, створили безліч гострих моментів біля воріт господарів. В деяких епізодах бездоганно зіграв воротар Бараші, а коли він був безсильний на допомогу прийшли стійка та поперечина. Господарі в свою чергу відповідали гострими контратаками. Але забити вдалось Середам. В.Козловський забиває гол, після того як м’яч відскочив до нього від гравця Барашів, який блокував удар О.Палька.

Бараші обіцяли дати бій Середам, що вони і продемонстрували на початку другого тайму. Швидко відквитали пропущений м’яч. Господарі вдало володіли ігровою ініціативою, створювали небезпечні моменти біля воріт гостей. Все ж вперед вийшла команда Середи. Маярчук С. віддав пас на набігшого в штрафний майданчик О.В.Волощука, який переграв голкіпера зробивши рахунок 1:2. Не довелось довго чекати і наступний гол гостей. В.Хільченко красиво навісив в штрафний майданчик, де О.Палько відповів ефектним ударом головою, пославши м’яча під самісіньку стійку. Вдалу гру продемонстрували і захисники гостей, які вдало приглушували атаки господарів.
Р.S. Середи підтримує чимало вболівальників, які в тяжкі хвилини підбадьорюють команду. Для таких людей команда і присв’ячує свої перемоги. Дякуєм Вам!

Непізнаничі – Середи 2:7
Середи: О.Примак, А.Саган, І.Жабровець, І.Хільченко, В.Козловський, О.А.Волощук, О.Палько (В.Волощук), М.Романчук, О.В.Волощук, С.Маярчук, О.О.Вдовиченко
Голи: Непізнаничі (8', 71') - О.О.Вдовиченко (9', 31'), О.В.Волощук (45', 86'), О.А.Волощук (58'), С.Маярчук (59', 74')
Господарі поля несподівано повели в рахунку. Хоч Непізнаничі володіли з перших хвилин ініціативою, але гол був забитий через помилку захисника гостей, який не дограв епізод до кінця (думаючи, що захисник гостей в положенні поза грою). Вдовиченко Олександр О. швидко відновив рівновагу забивши свій перший гол за Середи. Надалі гострі моменти виникали біля обох воріт. Спочатку гості влучили в перекладину декілька разів, після чого господарі також відповіли ударом в перекладину та неточним добиванням з кількох метрів. Розіграш кутового виводить Середи вперед. Вдовиченко Олександр О. головою відправив м’яч в сітку воріт з кутового. Наприкінці першого тайму Волощук Олександр В. збільшує перевагу в матчі, забивши м'яч після передачі з флангу.
В другому таймі корективи у гру були внесені за допомогою замін господарів та гостей, що призвели до більш видовищного футболу. Середи почали більш комбінаційний футбол. Розігравши доволі непогану чотирьохходівку, яку точним ударом під самісіньку стійку головою завершив Волощук Олександр А. Через 1 хв. м’яч в ворота Непізничі відправив Маярчук Сергій після передачі з глибини центру. Але як відповіли господарі поля. Удар із центру поля і м’яч влітає в сітку воріт гостей. (Хоч помилка голкіпера була присутня.) Через декілька хвилин матчу Маярчук Сергій робить рахунок розгромним. Гол Волощука Олександр В. встановлює підсумковий рахунок матчу 2:7.
Середи

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 2181 | Додав: sportem
Всього коментарів: 421 2 3 4 5 6 »
42 Vano   (04.10.2011 21:22) [Материал]
рахунок матчу М.Глумча - Яблунець 8-0 . 3 голи відмінені і один автогол.

41 sportem   (04.10.2011 19:49) [Материал]
А протокол хто здавав? Якщо М.Глумча - то може бути 8, якщо Яблунець то 7. Організатори вірять більше протоколу.

40 Neitral   (04.10.2011 19:37) [Материал]

8 гол був забитий, але його не зарахували, так як був фол проти Яблунецького голкипера..

Хто забивав голи не знаю. Точно був 1 автогол

39 sportem   (04.10.2011 19:14) [Материал]
На жаль Vano помилився з авторами забитих м'ячів, але все рівно дякуємо - за перл!

38 BommGol   (04.10.2011 18:22) [Материал]
Мала Глумча - Яблонець досі не можуть розібратись який рахунок та хто забивав.Тому хто 100% напишіть будь-ласка. Дякую.!.

37 Vano   (04.10.2011 10:38) [Материал]
В тому то й справа : "Чого ти так правильно судиш?" .Наш суддя постійно правильно відсуджує матчі.Ви не перша команда яка до судді не має претензій.

36 Neitral   (03.10.2011 23:17) [Материал]
Vano , "Ви ще повинні подякувати що було відмінено 3 голи." - а шо якщо ваш судья и лайцмени то вони должни обовязково пидсужувать?)

особенно понравилось як ваши казали "Чого ти так правильно судиш?" )

грубих моментив було багато, я розумию шо у вас е бажання грать, ну ж не в ноги летить всегда

35 Vano   (03.10.2011 22:05) [Материал]
Neitral,гру М.Глумча - Яблунець судив наш арбітр і два лайцмени також наші .Ви ще повинні подякувати що було відмінено 3 голи.За всю гру був тільки один грубий момент,коли ваш голкіпер зазнав невеликого ушкодження,а так зустріч проходила спокійно за виключенням вболівальників, які здіймали гамір після забитих м"ячів......

1-8 9-16 17-24 25-32 33-40 41-42