09:01
ЧР 2011, 12 тур, Ємільчине - Куліші 2:3, Інтрига повертається
Після влучного пострілу Я.Куницького з-за меж штрафного майданчика на початку матчу Кулішам, здавалось, світить розгромний рахунок матчу. Але в середині першого тайму С.Савчук ударом зі штрафного з чималої відстані відправив м'яч у лівий нижній кут воріт господарів. Незадовго до перерви Я.Климчук ударом зі штрафного забиває також гол-красень. Отже, на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь господарів.
Ємільчине - Куліші 2:3
Ємільчине: В.Серпутько, В.Антощук, Р.Євтушок, В.Ходоровський, К.Гольц,  Ю.Остапчук, Є.Голяка, В.Левченко, Я.Климчук (Д.Гресько), В.Ярошук, Я.Куницький
Арбітр: В.Ваховський (Куліші)
Голи: 1:0 - Я.Куницький, 1:1 - С.Савчук, 2:1 Я.Климчук, 2:2 - С.Дмитренко, 2:3 - С.Савчук

В другому таймі Куліші за рахунок двох майстерно виконаних штрафних ударів змінюють рахунок матчу на свою користь. Команда Ємільчине, після стовідсоткового результату на старті (9 перемог), терпить другу поспіль поразку в чемпіонаті. Коротка заявка від організаторів на чемпіонат (20 гравців), схоже, зіграла злий жарт з командою, адже з різних причин у господарів були відсутні десять футболістів.

Середи - Підлуби 3:2
Підлуби: В.Серпутько, В.Сьомко, Р.Остапчук, О.Яценко, С.Ситайло (В.Єфімов), Р.Дейнеко,  І.Ярошук, І.Філатов, В.Гнатенко, В.Ярмоленко, Ю.Ігнатенко
Арбітр: С.Дідус (Підлуби)
Голи: 0:1 - В.Гнатенко, 1:1 - О.Волощук, 2:1 - О.Волощук, 3:1 - Д.Омельченко, 3:2 - Ю.Ігнатенко
Матч Середи - Підлуби зібрав уболівальників з багатьох сіл району. Та найбільше здивувало футбольне поле. Мінімальні розміри газону, особливо ширина, - ось вам і суперрезультативний футбол в Середах. На 12 хвилині після подачі кутового удару В.Гнатенко відкриває рахунок матчу. В середині першого тайму господарі відігрались, а перед самою перервою вийшли вперед.

На початку другого тайму Середи втретє засмучують голкіпера гостей. М'яч, забитий  Ю.Ігнатенко, повернув напругу в матчі, яка тривала до останніх хвилин поєдинку. Перемога виводить господарів на третє місце в турнірній таблиці.
Непізнаничі - Сербо-Слобідка 5:3
Справжнє свято завітало також до села Непізнаничі. Футбольна команда подарувала своїм односельчанам та уболівальникам яскраву та незабутню перемогу над Сербо-Слобідкою. Крім двох хет-риків - Р.Корбута (Непізнаничі) та С.Перепьолкіна (Сербо-Слобідка) - вирішальною складовою успіху господарів стала результативна гра в атаці партнерів Романа. З вересня нападник господарів буде навчатись у Польші, а на канікулах продовжуватиме грати за команду.
Рясне - Мала Глумча 0:1

26.06 Бараші - Миколаївка 5:1    Яблунець - Андрієвичі 1:5 (матч 2 туру)

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1713 | Додав: sportem
Всього коментарів: 161 2 »
16 BommGol   (04.09.2011 01:20) [Материал]
Насправді сайт чудовий - адже кожна людина,яка приймає участь (чи цікавиться) у спортивних змаганнях та турнірах,які точаться на території Ємільчинського р-н може дізнатись про результати саме з Даного Сайту.

15 sportem   (03.09.2011 21:48) [Материал]
Правильно буде - жахливий. Саме таку оцінку дали організатори чемпіонату району, а пізніше - Миколаївка, Ємільчине, Середи.

14 recoba   (03.09.2011 17:21) [Материал]
Дякую sportemу за привітання та хороший спортивний сайт biggrin ! Всіх шанувальників спорту і відвідувачів сайту із вітаю із Днем знань і початком осені - гарного часу для спорту!

13 sportem   (01.09.2011 18:04) [Материал]
1 вересня відмічають День народження активні помічники сайту: генеральний директор ФК Бараші Сергій Романчук та невтомний футболіст-ентузіаст, гравець команди Ємільчине Віталій Костюченко. Бажаємо іменинникам міцного здоров’я, щастя, творчих успіхів, сил та натхнення на реалізацію бізнесових та спортивних планів! hooray

12 sportem   (31.08.2011 14:31) [Материал]
31 серпня святкує День народження оранізатор, президент, генеральний спонсор, гравець команди Непізнаничі Олександр Іванов. Від імені спортивної громади району бажаю імениннику міцного здоров'я, щастя, радості, злагоди, підкорення нових вершин та перемог!!!

11 nord88-91   (29.08.2011 19:41) [Материал]
Виходить, що всі матчі потрібно проводити на стадіоні в Ємільчино - тут стандарти футбольного поля найбільш відповідають МІЖНАРОДНИМ)))??? biggrin :D biggrin

10 sportem   (29.08.2011 19:30) [Материал]