09:27
ЧР 2011, 11 тур, Перша поразка лідера + турнір з міні-футболу
24 серпня, в ювілейний День Незалежності України, на футбольних полях району відбулися матчі 11 туру районного чемпіонату. На головній арені району, в матчі двох лідерів чемпіонату, невтомна Мала Глумча з мінімальним рахунком завдала першої поразки в чемпіонаті району команді Ємільчине. Сенсація!? Можливо, адже поразка до планів команди Ємільчине не входила, господарі  відіграли матч у футболках ФК Ємільчине.
Підлуби - Андрієвичі 3:1
Підлуби: В.Серпутько, В.Сьомко, Р.Остапчук, О.Яценко, А.Чорноморець, Р.Дейнеко, А.Філатов (В.Ярмоленко), Ю.Козакевич (В.Єфімов, М.Кашпуренко), В.Гнатенко, М.Каверін (С.Ситайло), Ю.Ігнатенко
Голи: 1:0 - А.Філатов, 2:0 - В.Гнатенко, 2:1 - А.Шевчук, 3:1 - В.Гнатенко

Рахунок матчу ефектним ударом в падінні головою на перших хвилинах  відкрив А.Філатов. На 15 хвилині В.Гнатенко збільшив перевагу господарів до двох забитих м'ячів. Арбітр матчу в кількох епізодах полінувався діставати жовту картку, і результат не забарився - А.Філатов через травму достроково завершив матч. В заключні хвилини першого тайму нападник гостей М.Васильчук намагався повторити подвиг 25-річної давнини Д.Марадони, але трішки не дотягнувся до м'яча рукою.

В середині другого тайму лівий захисник Андрієвич А.Шевчук вдало виконав роль нападника команди та відквитав один м'яч. Через п'ять хвилин В.Ярмоленко зі штрафного удару навісив м'яч в штрафний майданчик гостей, а В.Гнатенко ударом головою робить дубль в матчі. Напруга в матчі поступово зникає, хоча гравці Андрієвич продовжують давати поради арбітру матчу. На останніх хвилинах матчу міг забити красивий м'яч Ярмоленко та м'яч просвистів біля самої дев'ятки.
Ємільчине - Мала Глумча 0:1
  Сербо-Слобідка - Середи 0:3 Бараші - Рясне 2:1
         Куліші - Непізнаничі 3:0 Яблунець - Миколаївка 1:1

Після футбольного матчу Ємільчине - М.Глумча на стадіоні відбувся турнір з міні-футболу присвячений 20 річниці Незалежності України. В турнірі брало участь три ємільчинські команди: ФК Ємільчине, Світло, Енергія та футболісти М.Глумчи. Заключний матч ФК Ємільчине - Мала Глумча завершився драматичною розв'язкою. Рахунок 1:1 на заключних хвилинах матчу виводив на перше місце Світло, але граючі команди з таким результатом миритись не збирались. Спочатку команда М.Глумчи влучила кілька раз в стійку воріт, а на останніх секундах матчу ФК Ємільчине провело свою переможну атаку. М.Каверін віддає точний пас на О.Бацюна, і той не хибить - 2:1. Неймовірна радість одних і розчарування інших.

Переможець турніру отримав: симпатичний Кубок, грамоти, футбольний м'яч та грошову премію 500 грн., ІІ місце - 300 грн., ІІІ - 200 грн., IV - 60 грн. Таку щедру спонсорську допомогу для проведення турніру надав генеральний директор компанії Pellet ENERGY (Ємільчине) Анатолій Данильчук.

3 sportem   (24.08.2011 22:54) [Материал]
Підлуби свій шанс не використали, на заключних хвилинах матчу м'яч пролетів поряд з стійкою воріт. Хоча за матч Ємільчине змарнувало достатню кількість моментів, щоб збільшити свою перевагу. На Бараші, Підлуби команда готувалась і грала основним складом, сьогодні були відсутні Коваленки, Климчук, Тимощук грав у пляжний волейбол. А Мала Глумча справді невтомна чи хтось заперечить?

2 BommGol   (24.08.2011 18:41) [Материал]
Думав,що ФК Ємільчино втратить очки з ФК Бараші,ФК Підлуби,але ФК М.Глумча.!. - Щиро Вітаю команду переможницю.!.

1 sportem   (24.08.2011 17:45) [Материал]
Бараші - Рясне 2:1, Ємільчине - Мала Глумча 0:1