21:15
Першість області 2011, 8 тур, ФК Ємільчине - Полісся 1:1
Перше коло в першості області ФК "Ємільчине" завершив поразкою в Городниці лідеру змагань місцевому "Поліссю" 0:1. Проте не стільки результат гри, як суддівство стало предметом жвавого обговорення в спортивних колах.
За словами одного з керівників команди Степана Жилюка, це була не гра, а справжнє суддівське свавілля: на жовті картки "посаджено" цілу групу наших гравців, одного вилучено, а гол, забитий ємільчинцями, не зараховано. З огляду на те, що команди є конкурентами в боротьбі за перше місце, і наступна зустріч між ними 21 серпня відбудеться в Ємільчиному, випадковість вищезазначеного неподобства ставиться під глибокий сумнів. Крім того, за "Полісся" того дня виступав гравець з іншого клубу, що має статус професійного. А це суперечить Регламенту змагань.

Ємільчинська сторона оскаржила результат поєдинку, надіславши відповідний протест до обласної федерації футболу.
М.Мельник

ФК Ємільчине - Полісся 1:1
ФК Ємільчине: Д.Міхєєв, В.Ходоровський, Вал.Коваленко (к), А.Островський, Віт. Коваленко, В.Гаєвский, І.Казаков, А.Колодяжний (В.Ярошук), О.Горобець, М.Лущик, Д.Драгомірецький
Голи: 0:1 - Полісся (43'), 1:1 - Д.Драгомірецький (45')

Після "вгамування пристрастей" навколо матчу в Городниці, ємільчинський поєдинок ФК Ємільчине - Полісся був своєрідною битвою за 6 очок. Враховуючи зависле в повітрі рішення відносно поданого протесту команди ФК Ємільчине ціну матчу можна сміливо підняти до дев'яти. Забагато? Маючи перед матчем практично однакову кількість забитих і пропущених м'ячів Полісся 11:6, ФК Ємільчине 10:6 відстань мінус дев'ять в колонці набрані  очки зумовив все-таки той "зайвий" забитий м'яч Городниці...
Кінцівка першого тайму подарувала уболівальникам два забитих м'ячів. На 43 хвилині Д.Куделькін з правого флангу виконав точний навіс на гравця Городниці, який з району одинадцятиметрової позначки ударом головою забив гол-красень. Піднесений настрій уболівальникам на трибунах, перед самою перервою, подарував Д.Драгомірецький. Дальній удар нападника гоcподарів за меж штрафного майданчика голкіпер гостей фактично прогавив.
Істотних змін на футбольному полі в другому таймі не відбулося. Небезпечні моменти біля обох воріт можна порахувати на пальцях однієї руки. В заключні хвилини поєдинку арбітр вилучив по гравцю з обох команд. Бойова нічия, безумовно, вагомий крок Городниці до загальної перемоги у північній зоні. ФК Ємільчине залишається сподіватись на позитивне рішення КДК та перемагати у наступних матчах.

Категорія: Першість області | Переглядів: 1637 | Додав: sportem
Всього коментарів: 5
5 sportem   (23.08.2011 14:57) [Материал]
За словами президента ФК Ємільчине С.Козюна протест проти Полісся буде розглядатись у вересні. Керамік також подав протест на результат матчу Титан-Керамік 2:2.

4 oks   (22.08.2011 21:37) [Материал]
Воротар Полісся грав у чемпіонській (золотистій) формі Металурга із заклеєною назвою Металург на грудях smile

3 sportem   (22.08.2011 18:33) [Материал]
Команда Ємільчинського району виборола перше місце на обласних літніх сільських іграх з волейболу серед жіночих команд. Вітаємо дівчат та тренерів команди із здобутим першим золотом на обласному рівні. Також чув, що команда готується до чергового старту в "Дитячій лізі" України.

2 sportem   (21.08.2011 22:20) [Материал]