19:31
ПО 2011, матч 2 туру, ФК Ємільчине - Спартак 3:0
Другу поспіль переконливу перемогу з рахунком 3:0 здобув ФК Ємільчине у Першості області. Цього разу, в перенесеному матчі 2 туру, над турнірним та географічним сусідом володарськ-волинським Спартаком.
ФК Ємільчине: Д.Міхєєв, Вал.Коваленко (к), А.Островський, Д.Білоцький (В.Антощук), В.Гаєвський (М.Остапчук), Б.Мосійчук, Віт. Коваленко, В.Ярошук, О.Горобець (В.Тимощук), М.Лущик (Я.Климчук), М.Романенко
Голи:
М.Романенко (41'), О.Горобець (50'), А.Островський (70')

З перших хвилин матчу ФК Ємільчине заволодів ігровою ініціативою, яку вдалось реалізувати наприкінці першого тайму. М'яч після удару М.Романенка "поцілував" ліву стійку та затріпотів у сітці воріт. Через 5 хвилин після перерви настала черга О.Горобця залишати свій автограф у воротах Спартака - 2:0. Третій м'яч на рахунку А.Островського, який захисник забив ударом головою. В активі господарів слід відмити ще дві поперечини та згадку про воротарські навики Д.Білоцького, який вибивши м'яч з пустих воріт врятував команду від вірного голу.
Загалом у матчі брало участь вісім гравців з Ємільчиного, що стало золотою серединою для місцевих футболістів. З кожним матчем все більшає уболівальників на трибунах стадіону, які після матчу разом з президентами С.Козюном та С.Жилюком залишились цілком задоволені як грою, так і результатом команди.

Категорія: Першість області | Переглядів: 1352 | Додав: sportem