Гостей: 1
Користувачів: 0

21:00
Першість області, 9 тур, ФК Ємільчине - ФК Олевськ 3:0
О.Горобець, кращий гравець матчу ФК Бараші - Авангард, став героєм поєдинку ФК Ємільчине - ФК Олевськ. На рахунку Олександра перший забитий м'яч, оригінальний початок комбінації для другого голу та гольова передача М.Романенку.

ФК Ємільчине: Д.Міхєєв, Вал. Коваленко (к), А.Островський, Д.Білоцький, В.Гаєвський, Б.Мосійчук, А.Колодяжний (Віт. Коваленко), ? (В.Ярошук, 46'), О.Горобець (В.Антощук), М.Лущик (Я.Климчук), М.Романенко

ФК Олевськ, який після дворічної перерви повернувся до матчів Першості області, на старті нинішного сезону здобутими результатами і грою команди склав приємні враження. В свою чергу ФК Ємільчине, крім підтримки команди ФК Бараші, поступово перетворився в новий контингент Ю.Воловня. Закриваючи штучно гравцям Ємільчиного місце на полі, тренер з Житомира випускає такого, і, навіть, нижчого рівня своїх гравців. А кількість ємільчинських гравців у стартовому складі команди в порівнянні з минулим сезоном зменшилась з 5-6 до 2-3 футболістів. Та, схоже, керівництво команди ФК Ємільчине такий факт зовсім не помітило чи має інший план, щодо розвитку команди?

ФК Черняхів - ФК Спартак 5:5
Вже на 15 хвилині Спартак вигравав 2:0, але перший тайм закінчився з рахунком 4:3 на користь господарів. Після перерви Спартак відігрався та вийшов вперед 5:4. На 90 хв. черняхівці зрівняли рахунок - 5:5. Хокей, а не футбол.

3 sportem   (21.07.2011 12:12) [Материал]
Трохи статистики минулорічних матчів ФК Ємільчине: Звягель-750 2:3 (6+2), Граніт 0:1 (5+1), Зоря-Енергія 0:0 (6+1), Овруч 4:1 (7+3), Спартак 5:0 (5+3), Граніт 1:1 (6+1), Зоря-Енергія 3:0 (5+?), Черняхів 1:1 (6+?), Арсенал 0:3 (4+2). В дужках кількість ємільчинських гравців в основі + вихід на заміну.
Матчі нинішнього сезону Титан 1:0 (2+0), ФК Черняхів 2:2 (2+1), ФК Олевськ 3:0 (2+4).

2 Ingardio   (18.07.2011 11:42) [Материал]
Вітаю ФК "Ємільчине" з перемогою!!!
Але дійсно (100% погоджуюсь зі sportem) чи не забагато, чому не поставити місцевих ємільчинських хлопців (є ж хороші гравці, аби грати весь матч, а не той дріб'язок, що їм відводять)???
В нас вчора грали всі свої (прості хлопці, любителі і не майстри), так переграли нас, в результаті поразка, але і вчимося ж, набираємося як-не-як досвіду!!!
В нас в Олевську цього місцеві вболівальники просто не зрозуміли б!!!!!!!
Добре там 2-3 "чужих" гравці, для "задора", для підвищення конкуренції, але 80-90% команди - це занадто!!!
Я, звичайно, вибачаюсь, якщо затрону чиїсь інтереси, але складається враження, що Ю. Воловень просто награє "своїх" хлопців і все, в результаті рівень місцевого футболу залишатиметься, на превеликий жаль, без змін..........

1 sportem   (17.07.2011 21:18) [Материал]
Чи не забагато своїх житомирських "майстрів" (відео) Ю.Воловень випустив в стартовому складі? Вчора команда Ємільчине тур пропускала, чому не поставити в стартовий склад ємільчинських гравців?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.