22:27
Чемпіонат району 2011, 3 тур, Мала Глумча - Підлуби 1:3
1 липня під керівництвом начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Т.Примак, головного спеціаліста відділу - А.Сокирка,  голови районної федерації футболу В.Ширми, голови районної організації ВФСТ "Колос" В.Голяки відбулася зустріч з представниками команд, на яку також були запрошені сільські та селищні голови.
На зібранні детально обговорили питання про підготовку футбольних матчів, забезпечення господарями громадського порядку на стадіонах, дисципліну футболістів та вболівальників. Господарі також забезпечують матчі черговим медпрацівником та влаштовують гостинний прийом команди гостей.

ІIІ тур, 2 липня (субота)
Ємільчине - Яблунець 6:1 (3:0)

Ємільчине: Костюченко В., Антощук В., Гольц К. (Бацюн О.), Євтушок Р. (Левченко В.), Тимощук В., Голяка Є. (Вдовиченко О.), Климчук Я., Остапчук М., Гресько Д., Куницький А. (Ярошук В., 46') Ходоровський В.
Арбітр: Остапчук Ю. (Ємільчине)
Голи: 1:0 Антощук, 2:0 Ходоровський, 3:0 Гресько, 4:0 Антощук, 5:0 Ярошук, 5:1 Яблунець (пен.), 6:1 Тимощук
3 липня (неділя)
Мала Глумча - Підлуби 1:3 (0:0)
Підлуби: В.Серпутько, В.Сьомко, Р.Остапчук, О.Яценко, Р.Дейнеко, С.Ситайло, В.Гнатенко, І.Ярошук, М.Кашпуренко (В.Єфімов), В.Ярмоленко, Ю.Ігнатенко
Голи: 0:1 В.Ярмоленко, 0:2 В.Гнатенко, 0:3 В.Гнатенко (пен.), 1:3 М.Глумча (90')

Мала Глумча, яка минулий рік здобула собі славу команди, що здатна перебігати на футбольних полях району будь-якого суперника, цього року вже відкрито заявила про свої мрії на чемпіонство. Перевірити такі серйозні наміри малоглумчанських футболістів першим випала нагода команді Підлуби, яка цього року практично на класі вже двічі обігрувала М.Глумчу.
В ролі капітана господарів команду на поле вивів цьогорічний випускник школи Максим Авраменко, син талановитого вчителя Підлубівської ЗОШ 70-80-х років В.М.Авраменка, який в 90-х роках працював в Малій Глумчі та згодом передчасно пішов з життя.

Під керівництвом В.М.Авраменка (зліва, нижній ряд) Підлуби в свій час гриміли не тільки на футбольних полях району, а й в області (Шкіряний м'яч). А відновлювати футбольні традиції в Підлубах сьогодні продовжують С.Ярмоленко, А.Дем'янчук, які, в свій час вчилися та успішно грали під керівництвом незабутнього Василя Михайловича.

Активно допомагає футбольній команді Підлуби також сільський голова Сергій Лашевич, який забезпечив команду автобусом Ємільчинського держлісгоспу та безпосередньо вболіває на матчах за команду.

Перший гольовий момент в матчі виник на 5 хвилині, В.Ярмоленко впритул з кількох  метрів "розстрілював" ворота господарів та голкіпер зумів спіймати шкіряну кулю. М.Глумча в першому таймі неоднаразово організовувала футбольну навалу на ворота гостей, якій часто бракувало осмисленого завершення на завершальній стадії атаки. Наприкінці першого тайму Підлуби змарнували реальну нагоду відкрити рахунок матчу, м'яч після пожежі в штрафному майданчику влучив в стійку воріт.

Після перерви майстерність футболістів Підлубів поступово почала даватись взнаки. Спочатку В.Ярмоленко, який полюбляє забивати М.Глумчі прямо з кутових ударів, нагадав господарям ще раз розв'язку матчу на Кубок району 2011. А В.Єфімов, який на початку другого тайму замінив 14-річного М.Кашпуренка, додав гостроти в нападі гостей. Автором дубля в матчі став В.Гнатенко, який спочатку виконав майстерно штрафний удар, а згодом чітко в стилі батька (Лома) реалізував пенальті. Контрольний постріл у виконанні В.Ярмоленка, який на швидкості обіграв захисника господарів та перекидував голкіпера, прийшовся в перекладину воріт. Гол престижу команда М.Глумчи забила на останній хвилині, який фактично організував головний арбітр матчу. В наступному турі на обидві команди чекають знову важливі матчі, а саме, Підлуби-Куліші та лісне дербі Рудня-Іванівська - Мала Глумча.
Середи - Чміль +/-, Рясне - Рудня-Іванівська 2:2
Андрієвичі - Бараші 1:1, Р.Майданович (Бараші)
Куліші - Сербо-Слобідка 1:1 (0:0)
, Михаленко О.(Сербо-Слобідка)
Непізнаничі - Миколаївка 5:6 (3:4)
(Голи Непізнаничі: Чорноус О., Примак Р., Корбут Р. - 3)

Календар - І коло
Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 2921 | Додав: sportem
Всього коментарів: 161 2 »
16 recoba   (04.07.2011 21:55) [Материал]

15 sportem   (04.07.2011 18:57) [Материал]
Переможцями змагань із пляжного волейболу, присвяченому Дню молоді, стали серед юнаків - дует у складі Олександра Радчука та Олексія Волощука, серед дівчат - Альона та Аліна Авраменки.
Народна трибуна, 01.07.2011
Уточнення інформації від НТ. Переможці змагань серед дівчат - Аня Демиденко та Маша Шолкіна.

14 nepiznanichi   (03.07.2011 22:18) [Материал]
"Триллер" Непізнаничі-Миколаївка закінчився з рахунком 5-6. Стартовий состав Непізнаничі: воротар Кемський С., захист - Зубрицький О., Купріянчук О., Кравченко Б., Данильчук Б., півзахист - Сопрунець О., Снігур М., Примак Р., Рацун О., напад - Чорноус О., Корбут Р. (всі О. - Сашки). Перші забили гості приблизно на 5 хв. та через хв. 10 рахунок став 1-1. Протягом 7 хвилин (приблизно з 20 по 25 хв) захист Непізнанич "посипався" і рахунок став 1-4 (пропустили 3 голи). Близько 30 хв на поле вийшли два ветерани Лупанчук В. (42 р) та Іванов О. (33 р) і хід поєдинку був змінений. До кінця тайму рахунок був змінений на 3-4 (+ Непізнаничі не забили одинадцятиметровий- промах Рацун О.). На почанку другого тайму рахунок став 5-4 на користь Непізнанич. Проте за рахунок стандартів (1 штрафний удари і 1 навіс) Миколаївка здобула перемогу - МОЛОДЦІ - ВІТАЮ(щиро) з 7 моментів забили 6 голів. За 20 хв до закінчення відбулося 2 "заміни на підсилення" - мінус Рацун О. -судорога, Корбут - сімейні обставини і острота в нападі ТРОХИ СПАЛА !!!!. Непізнаничі - пенальті- незабили, 2-3 штанги, виніс зихисником з пустих воріт, 2-3 виходи тет-а-тет, але Миколаївка ВИСТОЯЛА. З гарної гри(думка вболівальників) залишився один невеличкий осад - СУДДІВСТВО. З одного боку потрібно радуватися, бо дядя ЛЬОНЯ свистав куди більше кричали (і страсті накалялися), проте це не рівень. Семінар для суддів обовязково потрібний, проте сьогодні одні судді, а завтра інші????? бо це ж село - і семінар на відсотків 50% - у трубу.
Непізнаничі голи:
1- Чорноус О. - 1 шт
2 - Примак Р. - 1 шт
2 - Корбут Р. - 3 шт

P.S. (постскриптум)

Чміль - якщо ви читаєте даний сайт, то я хочу Вам сказати що минулого чемпіонату Непізнаничі пропустили близько 100 голів, і кожний гол для нас був святом, а перемогога святом для всього села - тому ви
ПОВИННІ не втрачати НАДІЮ і пройти дистанцію до кінця. Це буде Ваша найбільша перемога в цьому чемпіонаті, а досвід і перемоги над супротивниками обовязково будуть.

13 Artes   (03.07.2011 20:59) [Материал]
Ну вот и первая ласточка улетела biggrin кто следующий?Яблонец?у их уже такой опыт есть. cry

12 sportem   (03.07.2011 20:50) [Материал]
Треба запропонувати Малій Глумчі, Сербо-Слобідці, Рудні-Іванівській приїхати в Ємільчине на матчі з Чмілем, решта матчів в Чміля домашні. І коло хай дограють, а там може ще хтось компанію складе Чмілю.

11 kloc   (03.07.2011 20:35) [Материал]