18:42
Чемпіонат області, 5 тур, ФК Радомишль - ФК Бараші 2:4
В Радомишлі відбувся матч 5 туру між командами ФК Радомишль та ФК Бараші. Рахунок в матчі на 10 хвилині відкрив О.Горобець. Господарі незабаром зрівняли рахунок, але О.Горобець та С.Киричок відновили перевагу ФК Бараші - 1:3. В другому таймі на 60 хв. футболісти ФК Радомишль забили свій другий м'яч та через п'ять хвилин відзначився М.Омельянчук. Фінальний рахунок матчу 2:4 виводить команду ФК Бараші на 2 місце в турнірній таблиці.
ФК Бараші:
Д.Міхєєв, Р.Морозов, О.Максимчук, А.Островський, М.Зайнчковський, Д.Шевчук, О.Горобець (І.Чапський), С.Киричок, С.Литвиновський, В.Борисюк (М.Лущик), М.Омельянчук

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 1806 | Додав: sportem
Всього коментарів: 8
8 sportem   (24.06.2011 17:26) [Материал]
Додано фото з матчу ФК Радомишль - ФК Бараші, автор sven.

7 Artes   (22.06.2011 21:49) [Материал]
Горобець - молодец, так держать!!!

6 sportem   (21.06.2011 15:55) [Материал]
На рахунку О.Горобця перший м'яч ФК Ємільчине в матчі ФК Черняхів - ФК Ємільчине 2:2, який відбувся в неділю.

5 sportem   (20.06.2011 14:50) [Материал]
Феєрія останніх секунд Україна - Азербайджан

4 sportem   (20.06.2011 14:46) [Материал]
Оперативна інформація про перебіг подій матчу ФК Радомишль - ФК Бараші від генерального директора ФК Бараші С.Романчука.

3 sportem   (19.06.2011 11:53) [Материал]
Додано склад команди ФК Бараші. Крім Авангарда, планується ще участь в чемпіонаті команди Металург (Малин).

2 Artes   (18.06.2011 22:39) [Материал]