19:15
Чемпіонат області, 2 тур, ФК Бараші - ЖДЮСШ 6:0
28 травня із запланованих чотирьох матчів 2 туру Чемпіонату області відбувся тільки один ФК Бараші - ЖДЮСШ (Житомир). У матчі, в якому команді ФК Бараші прогнозувалась перемога із великим рахунком, найбільш інтригуючим було питання: Скільки часу займе "процедура" відкриття рахунку матчу? Здавалось, 10 хвилин, але С.Литвиновський не зумів реалізувати пенальті (мимо воріт). Спливав час, а Adidas Finale вперто минав сітку воріт гостей, тільки у заключні хвилини першого тайму Д.Куделькін зумів пробити голкіпера гостей.
ФК Бараші: С.Вознюк, А.Грицай, Р.Морозов, О.Максимчук, А.Островський, М.Зайнчковський, Д.Шевчук, О.Горобець, І.Чапський (В.Борисюк), С.Литвиновський, Д.Куделькін (М.Лущик)
Голи: 1:0 - Д.Куделькін (42'), 2:0 - Д.Шевчук (53'), 3:0 - В.Борисюк (61'), 4:0 - О.Горобець (67'), 5:0 - В.Борисюк (76'), 6:0 - В.Борисюк (85')
Пенальті: С.Литвиновський (10', мимо воріт)

Після перерви, із стабільним інтервалом у 5-10 хвилин, футболісти ФК Бараші забивають п'ять м'ячів у ворота команди гостей. В.Борисюк, який вийшов на заміну на початку другого тайму, зумів відзначитись хет-риком та віддати майстерний результативний пас О.Горобцю. Та цього вийшло замало - кращим гравцем матчу було оголошено Д.Шевчука, який  після матчу в якості призу отримав грошову винагороду.

Матч наступного туру СК Коростень - ФК Бараші переноситься, через матч СК Коростень - ФК Самбір в Аматорській лізі України. До невизначеності із стартом команди Авангард (Новоград-Волинський) в чемпіонаті області додається матч Авангард - СК Коростень, який має відбутись 12 червня (Аматорська ліга України). Отже, наступний матч
ФК Бараші гратимуть скоріше 18 червня з ФК Радомишль.
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 2286 | Додав: sportem
Всього коментарів: 6
6 Artes   (03.06.2011 19:10) [Материал]
Сегодня свой День Рождения отмечает Президент ФК Емильчино Козюн Вячеслав. Футбольный Клуб "Бараши" поздравляет именинника с праздником и желает огромного счастья, крепкого здоровья и конечно побед в новом сезоне его команды.
flowers flowers flowers

5 sportem   (02.06.2011 22:43) [Материал]
Склад ФК Бараші 2011 оновлено, фото решти гравців після наступних матчів.

4 sportem   (30.05.2011 20:51) [Материал]
X чемпіонат України з футболу серед ВНЗ сезону 2010-2011р.р, м. Тернопіль
ІІІ місце, ФК «Університет» м. Чернівці - ФК «Тернопіль 2:2, 5:4 пен.
Фінал, «НУДПСУ» м. Ірпінь - «МАУП-Єдність» м. Київ 1:2
(Портянкін Богдан, 16’ - Місько Олександр, 55’, 80’)
Нереаліз. пенальті: Харченко Віталій „НУДПСУ”, 51’ (воротар)
Чемпіоном в складі команди «МАУП-Єдність» став Віктор Чабак, який грав за ФК Бараші в 1 лізі та КО 2010. Залишив ФК Бараші після вилучення та гучних слів на адресу О.Коцюбка.

За МАУП минулого року грав Д.Міхєєв, В.Чабак (перший ряд, справа)

3 sportem   (30.05.2011 11:46) [Материал]
1 та 4 червня матчі 1/2 фіналу між командами Прес-Авангард, якщо Авангард вийде до фіналу він автоматично пропустить 6 стартових матчів Чемпіонату області!!!
Одек - Авангард 5:0, ФК Самбір - Металург 5:0

2 Artes   (28.05.2011 20:37) [Материал]
Всех поклонников команды с победой, как говорится начало есть. Молодцы так держать.

1 BommGol   (28.05.2011 19:49) [Материал]