12:01
Чемпіонат області, 1 тур, ФК Бердичів - ФК Бараші 4:2
21 травня відбувся стартовий матч чемпіонату області 2011 між командами ФК Бердичів - ФК Бараші. ФК Бердичів, гучно заявивши про себе на старті цьогорічного Кубка області, в стартовому матчі чемпіонату отримав ще одну нагоду підтвердити свій прогрес, але з непоступливим раніше для себе cуперником. П'ять дозаявлених футболістів команди ФК Бараші, які, безумовно, покликані вирішувати максимальні завдання команди та присутність на матчі президента С.Котвицького додавала додатковий стимул та бажання гостям грати тільки на перемогу.
ФК Бердичів - ФК Бараші 4:2 (1:1)
м. Бердичів, стадіон "Шкіряник", 16.00
ФК Бараші: Вознюк, Курилко (Островський, 46'), Гайовий, Морозов, Максимчук, Омельянчук (Горобець, 22'), Зайнчковський, Д.Шевчук, Киричок, Литвиновський, Куделькін (Борисюк)
Запасні: Сорокін, Чапський, Лущик
Арбітр: А.Вознюк (Житомир)
Голи: 1:0 - В.Креденцер (8'), 1:1 - Д.Куделькін (45'), 2:1 - Д.Вакула (60'), 2:2 - Р.Морозов (65'), 3:2 - А.Романюк (73'), 4:2 - В.Креденцер (83')
Вилучення: Гайовий (фол останньої надії, ФК Бараші, 83')

Спритність та майстерність нападників господарів вже на 8 хв. матчу дала свій перший результат. В.Креденцер скористався неузгодженими діями захисників ФК Бараші, один з яких відкинув м'яч головою голкіперу, чітко реалізував такий подарунок та заводить вперше своїх фанів. Незабаром футболісти ФК Бараші мали можливість зрівняти рахунок матчу, але голкіпер господарів зіграв надійно. На останній хвилині першого тайму гості провели стрімку атаку, яку результативно після точного пасу С.Литвиновського завершив Д.Куделькін.

Після перерви господарі, стримавши наступальні дії ФК Бараші, знову виходять вперед. Через п'ять хвилин, після навісу зі штрафного удару з правого флангу, Р.Морозов підключившись до атаки відновив рівновагу. Третій м'яч у ворота ФК Бараші став переломним у матчі (коли гравець ФК Бердичів знайшов щілину серед кучі захисників ФК Бараші), спроби гостей відігратись - створювали більше небезпечних моментів, але біля власних воріт. Бездоганний удар зі штрафного удару В. Креденцера фактично зняв питання про переможця матчу. ФК Бердичів вперше подарував своїм вболівальникам таку бажану, яскраву (кінцівка матчу) перемогу над ФК Бараші, про яку вони мріяли неодноразово у попередніх шести матчах. Свій наступний матч чемпіонату області ФК Бараші 28 травня гратимуть з командою ЖДЮСШ. Початок матчу - 16.00, стадіон "ДЮСШ", смт. Ємільчине.

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 2159 | Додав: sportem
Всього коментарів: 7
7 Artes   (26.05.2011 21:43) [Материал]
В Киеве проходит коммерческий турнир в котором участвует и сборная Украины составленная из игроков любителей за которую играют два бывших игрока ФК Бараши Галюк и Сидоренко а также наш земляк Зборовский, так вот в первой игре они победили ФК Киев 6:5.

6 sportem   (25.05.2011 21:33) [Материал]
СК Коростень - ФК Бердичів 3:1, перший матч 1/2 фіналу

5 Yaroslavson   (24.05.2011 17:36) [Материал]

4 sportem   (24.05.2011 10:23) [Материал]
Центральний сектор протилежної трибуни від адмін. приміщення було зайнято вболівальниками, представниками ФК Бараші. Для вболівальників з Ємільчиного це вже п'ятий виїзд у 2011: Ружин, Овруч, Коростень, Коростень, Бердичів.

3 kloc   (21.05.2011 21:55) [Материал]
ФК Бердичів ФК Бараші 4:2.