10:42
Фінал Кубка району 2011 - Бараші володарі Кубка
15 травня в смт. Ємільчине відбулися фінальні матчі Кубка району з футболу присвяченому 66-річниці Перемоги. Змагання були організовані відділом у справах сім'ї, молоді та спорту Ємільчинської райдержадміністрації. За перемогу у фінальній частині боролися аматорські команди Барашів, Ємільчиного та Підлубів.
Бараші - Ємільчине 2:0
Арбітр: А.Дем'янчук (Підлуби)
Ємільчине: В.Серпутько, В.Антощук (к), К.Гольц, В.Ходоровський (Р.Євтушок), М.Остапчук, А.Куницький, В.Левченко, Д.Марчук, Д.Білоцький, М.Романчук (М.Каверін), В.Ярошук
Голи:
1:0 - Р.Майданович, 2:0 - В.Галицький
Маючи в стартовому складі п'ять футболістів обласних змагань та отримавши від організаторів "карт-бланш" (відсутність легіонерів) команда Ємільчиного в стартовому матчі розчарувала своїх вболівальників. Команда Бараші виглядала більш мобілізованим, згуртованим та зарядженим на перемогу колективом. Барашівці, до забитих двох м'ячів в другому таймі, ще двічі влучали в перекладину воріт.

Ємільчине - Підлуби 4:0
Арбітр: А.Сокирко (Ємільчине)
Голи: 1:0 - В.Антощук, 2:0 - Д.Білоцький, 3:0 - А.Куницький, 4:0 - А.Куницький
Команда Ємільчиного в першому таймі тричі відправила м'яч у ворота команди Підлубів. Підлуби, отримавши в перерві спочатку "футбольну різку" а потім настанови від тренера команди С.Ярмоленка, другий тайм провели значно ефективніше, як в атаці так і в захисті.

Бараші - Підлуби 1:0
Арбітр: Ю.Остапчук (Ємільчине)
Підлуби: В.Серпутько, С.Сітайло, Р.Дейнеко, В.Сьомко, О.Яценко, В.Гнатенко, І.Ярошук (А.Чорноморець), Ю.Василівський, Ю.Ігнатенко, В.Єфімов, М.Кашпуренко (В.Ярмоленко)
Гол: 1:0 - В.Галицький
Гол було забито в середині першого тайму В.Галицьким, який добив м'яч після удару та активних дій в штрафному майданчику Р.Майдановича. Підлуби досить змістовно і активно провели матч, постійно створюючи напругу на полі, яка трималась до останніх хвилин матчу.

Бараші - володар Кубка району з футболу 2011
серед аматорських команд, присвяченому 66-річниці Перемоги

Категорія: Кубки з футболу | Переглядів: 2352 | Додав: sportem
Всього коментарів: 211 2 3 »
21 kloc   (04.06.2011 00:02) [Материал]
2 групи ніхто небуде робити!!! у вівторок збирались представники команд і всі питання були обговорені!!!!!

20 RaulYablonec   (02.06.2011 22:08) [Материал]
2 групи це уже буде не чемпіонат, а ліга чи кубок)

но впринципі 2 групи варіант

19 77serxio7   (02.06.2011 16:44) [Материал]
а не забагато 12 команд? чемпіонат приблизно триватиме до кінця жовтня-це занадто довго? Потрібно робити 2 групи!

18 kloc   (01.06.2011 12:10) [Материал]
11-12 червня планується!!!!!!
12 команд.

17 Шахта   (01.06.2011 00:09) [Материал]
Хто в курсі, коли почнеться чемпіонат району, з футболу?

16 sportem   (19.05.2011 19:09) [Материал]
Ємільчинський р-н - Овруч 3:1, матч старшої групи ДЮФЛ області між командами Ємільчинського р-ну та м. Овруч у футболках ФК Бараші та Барселони.

15 sven   (18.05.2011 14:12) [Материал]
В Барашах избирателей 1270 плюс дети...

14 sportem   (18.05.2011 12:47) [Материал]
В матчі Ємільчине-Куліші молоді гравці команди на полі були більш помітні, ніж ті, які дозволяють собі їх критикувати. Тому, в майбутньому допомоги в цьому плані не потрібно і не буде (ліміт, як у футболі).

1-8 9-16 17-21