11:20
1/8 фіналу, СК Коростень - ФК Бараші 2:1
7 травня о 15.00 на стадіоні "Спартак" в м. Коростень відбулася повторна гра 1/8 фіналу Кубка області 2011 між командами СК Коростень та ФК Бараші. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь команди господарів, яку диктор стадіону чомусь називав ФК Коростень.
СК Коростень - ФК Бараші 2:1
ФК Бараші: Вознюк, Максимчук, Морозов, Гайовий, Островський, Курилко, Киричок, Малудов, Чапський, Горобець (Лущик, 78'), Борисюк (Школьний, 78')
Голи: 0:1 (Морозов, 49'), 1:1 (Лазаренко, 53'), 2:1 (Прудко, 75')
Головний тренер: С.Романчук
Вже через кілька хвилин після початку гри футболіст ФК Бараші з кутового удару закрутив м'яч на дальню стійку воріт, яка і прийняла на себе удар. Гості активно провели перших півтайма, далі ініціатива перейшла до господарів.
Не встиг диктор стадіону повторити склади команд, як команда ФК Бараші відкрила рахунок матчу та запалила одночасно електронне табло стадіону. О.Горобець знайшов точною передачею Р.Морозова в штрафному майданчику, який з району 11-позначки відправив м'яч ближче до правої дев'ятки воріт від голкіпера. Далі була цілком заслужена радість та мала куча футболістів ФК Бараші від гола красеня. Господарям протягом наступних трьох хвилин вдалося зрівняти рахунок матчу. М'яч  зрізався з ноги захисника ФК Бараші, а Я.Лазаренко з кількох метрів знайшов щілину в ближньому куті воріт, який прикривав С.Вознюк. Через кілька хвилин ФК Бараші заробили право на штрафний з 30 метрів. Удар вийшов сильним та точним, голкіпер відбив м'яч перед собою, який нападник ФК Бараші встиг підібрати і відправити в сітку воріт. Знову радість футболістів та вболівальників, але боковий арбітр матчу Свиридов був іншої думки - офсайд...

В наступні двадцять хвилин гри СК Коростень активно діяв на лівому флангу атаки, де найбільша небезпека йшла від О.Ковтонюка. Тренер господарів почав кидати в бій свіжі сили, одна заміна, мабуть, і на диво самому тренеру, стала результативною. Прудко побігши в штрафний майданчик ФК Бараші відразу першим дотиком до м'яча відправив його під перекладину воріт. С.Романчук, головний тренер ФК Бараші, відразу проводить подвійну заміну, випускаючи на поле свіжих нападників О.Школьного та М.Лущика. Незадовго до фінального свистка в штрафному майданчику господарів стався епізод, коли м'яч влучив в руку футболісту СК Коростень, але судді цей момент залишили поза увагою. Недивлячись на проведених сім замін в матчі, головний арбітр А.Загоруйко додає трішки більше двох хвилин. З фінальним свистком господарі отримують путівку до чвертьфіналу та ще одну поїздку до Ємільчиного, але цього разу на матч з ФК Ємільчине.

Категорія: Кубок Житомирщини | Переглядів: 2110 | Додав: sportem
Всього коментарів: 131 2 »
13 123SRIBNAMEDAL123   (14.05.2011 19:50) [Материал]
ну все ж таки ФК Ємільчине не ФК Бараші, на такий результат матчу можна було б очікувати.

12 sportem   (14.05.2011 18:29) [Материал]
СК Коростень - ФК Ємільчине 6:1 (2:0), ФК Бердичів - Попільня 3:1 - матчі 1/4 фіналу

11 sportem   (14.05.2011 11:51) [Материал]
Повторити минулорічний успіх ФК "Бараші" у кубку області має всі підстави команда з Ємільчиного, яка і в другому поєдинку 1/8 фіналу здобула перемогу з мінімальним рахунком над овручанами і побореться за право виступати у півфіналі із кривдниками "Барашів" коростенцями. Першу гру наші проведуть на виїзді 14 травня.
НТ, 13.05.11

10 sportem   (12.05.2011 22:42) [Материал]

9 sportem   (12.05.2011 22:02) [Материал]
Уже становится доброй традицией, что каждый год в первой лиге появляется новая интересная команда, показывающая мощный, самобытный футбол.
В 2009 году командой открытием стал ФК "Бараши" (Емильчинский район), в 2010 году таким коллективом стал "Арсенал" (Сингуры, Житомирской области).
Отправной точкой создания этой амбициозной команды стал финальный матч розыгрыша Кубка Житомирщины 30 мая 2010 года, в котором встречались "Химмаш" (Коростень) и ФК "Бараши".
Одним из тренеров "Химмаша" (победителя финала) был Николай Подранный, который сумел убедить мецената и любителя футбола Александра Матвийчука создать в с. Сингуры команду с громким названием "Арсенал". Основу коллектива составили игроки с которыми он работал в "Химмаше" (А.Дворнин, Р.Щенявский, П.Кучерчук, Д.Шевчук, Н.Омельянчук, Д.Тосич, С.Дьячук). К ним добавились футболисты ФК "Бараши" (А.Ганько и М.Зайнчковский) и "Звягель-750" (Р.Соболевский, Я.Корнийчук).
Матеріал з програмки матчу Арсенал-Металург

8 sportem   (12.05.2011 11:32) [Материал]
Арсенал (Житомир) - Металург (Малин) 1:0, матч чемпіонату України серед аматорів. В складі Арсеналу на заміну виходив гравець ФК Бараші О.Горобець

7 Artes   (10.05.2011 21:27) [Материал]
После завершения игры руководство коростенской команды заверило руководителей ФК Бараши в том, что они не "заряжали" судью и они сами были удивлены работой судейской бригады. Ну если не они то кто? Кто хочет, или не хочет что бы наша команда играла в чемпионате, и кому от этого будет лучше и как судьи будут себя вести в игре против того же Арсенала? Вот такие вопросы хотелось бы задать каждому кто болеет за любимую команду? А вот кто на их ответит?

6 sportem   (10.05.2011 20:19) [Материал]