21:35
ІІ Кубок с. Підлуби: Рудня-Іванівська - Підлуби 1:0
25 квітня відбувся ІІ кубок с. Підлуби з футболу. На відміну від попереднього розіграшу, в якому кілька років тому брало участь дві команди Підлуби - Рудня-Іванівська 2:0, цьогоріч спільними зусиллями організаторів С.Ярмоленка, А.Дем'янчука, І.Філатова та представників, футболістів інших команд кількість учасників було збільшено до чотирьох.
1/2 фіналу, Підлуби - Мала Глумча 1:0
На початку другого тайму, після точної передачі С.Гнатенка з правого флангу, А.Філатов ударом головою відкрив рахунок матчу. Команда Малої Глумчи активно граючи в нападі отримала право на 11-метровий удар, але голкіпер господарів парирує пенальті.
1/2 фіналу, Рудня-Іванівська - Середи 1:1, 4:3 пен.
Розпочавши матч на високих швидкостях Рудня-Іванівська в середині першого тайму виходить вперед. Після перерви та розіграшу кутового удару, В.Антощук красивим ударом головою зрівнює рахунок матчу. Середи повівши в післяматчевих пенальті, завершити переможно серію незуміли. М'яч після ударів В.Ходоровського та М.Романчука влучає в стійку воріт, переможний пенальті на рахунку капітана Рудні-Іванівської Д.Греська.

Мала Глумча - Середи 3:1
В матчі за ІІІ місце Мала Глумча впевнено перемогла Середи. Провівши два м'яча до перерви,  після відпочинку Глумча забиває третій та влучає в перекладину воріт. М.Романчук під завісу матчу, проявивши індивідуальну майстерність, встановлює підсумковий рахунок - 3:1.

Фінал

Рудня-Іванівська - Підлуби 1:0
Пристрасті, які розпочалися перед початком та тривали в ході фінального матчу, наглядно продемонстрували справжню цінність і актуальність турніру. Напружена боротьба на футбольному полі тривала 2 тайма та 6 хвилин доданого часу. М'яч забитий в другому таймі футболістом Рудні-Іванівської став єдиним і вирішальним у фінальному матчі.
Підлуби: В.Серпутько, Р.Дейнеко, А.Чорноморець, О.Яценко (М.Кашпуренко), С.Ситайло, А.Філатов, С.Гнатенко, В.Гнатенко, В.Ярмоленко, Ю.Василівський, Ю.Ігнатенко - А.Яценко, О.Саух

Нагородження учасників змагань провів голова с. Підлуби С.Лашевич (колишній райвійськом району), який привітав переможців, призерів турніру, вручив грошові винагороди та подякував командам за хорошу гру. Свою порцію аплодисментів отримали організатори змагань та судді на чолі з головним арбітром С.Дідусом.

P.S. На турнірі були присутні районні футбольні VIP-вболівальники: В.Бараш, В.Марчук, С.Серпутько, активно керував діями команди Рудня-Іванівська В.Гресько та інші.
Категорія: Кубок Підлубів | Переглядів: 1991 | Додав: sportem
Всього коментарів: 8
8 sportem   (06.05.2011 19:09) [Материал]
Матчі в групах 9 травня, фінал пізніше. Бараші-Андрієвичі - чемпіони проти минулорічного переможця Кубка Перемоги. Андрієвичі планують виставити бойовий склад з новоград-волинськими футболістами. Мала Глумча в Підлубах налаштовується на перше місце.
Середи та дебютанти Сербо-Слобідка, Серби стануть головними суперниками команди Ємільчиного.

7 BommGol   (06.05.2011 18:55) [Материал]
Якого числа відбудеться Фінал,а якого групова стадія Кубка?

6 kloc   (06.05.2011 15:45) [Материал]
У фінал виходять по першій команді з групи.

4 sportem   (04.05.2011 16:01) [Материал]
Говорять біля десяти команд подали заявку. Формат буде схожий на ІІ Кубок с. Підлуби. 9 травня матчі по зонам, а фінал буде пізніше.

3 Шахта   (04.05.2011 15:26) [Материал]
2 Sportem - на Кубок Перемоги, якась команда подавала заявку? Як що так можна узнати!

2 sportem   (28.04.2011 13:39) [Материал]
9 травня відбудеться Кубок Перемоги. Всім бажаючим командам вже можна подавати заявки А.Сокирку для планування формату змагань.

1 BommGol   (26.04.2011 16:28) [Материал]
Дякую за детальний опис подій, які розгортались на футбольному полі.