08:47
ТМ, ФК Бараші - Арсенал (Житомир) 1:3
3 квітня в селищі Щасливе Київської обл. в Центрі вищої спортивної майстерності ФК "Княжа", який на даний час також є базою для тренувань київського Арсеналу, відбувся товариський матч між командами ФК Бараші та Арсенал (Житомир).
ФК Бараші - Арсенал (Житомир) 1:3
Голи: 0:1 (33'), 0:2 (43'), 0:3 (65'), 1:3 (Школьний, 70')
На відміну від осіннього матчу,  дана зустріч була товариською  та розглядалась звичайною грою перед стартом в офіційних матчах. Адже о
бидві команди на старті кубка області згідно сліпого жеребкування отримали найсильніших із можливих суперників: СК Коростень та ФК Бердичів.
В складі Арсенала були відсутні М.Зайнчковський, Д.Тосіч, Р.Щенявський,  але на перегляд були викликані та брали участь у матчі гравці з інших команд.

В стартовому складі ФК Бараші на поле вийшли О.Горобець, Д.Куделькін, А.Островський, молоді київські гравці 1993 р.н. та ... запасний голкіпер Арсеналу (Житомир). На початку матчу футболісти ФК Бараші першими забили м'яч у ворота суперників, але боковий арбітр зафіксував офсайд. Реалізувати незначну ігрову перевагу першого тайму Арсенал зумів на 33 хвилині матчу Відразу після забитого м'яча, обидві команди втратили реальні можливості знову змінити рахунок на табло. Спочатку гравець Арсеналу, пробиваючи по незахищеним голкіпером воротам, влучив в захисників ФК Бараші. А в наступній атаці О.Горобець, розхитавши центр захисту Арсеналу, пробив поряд з стійкою воріт. За кілька хвилин до перерви футболісти Арсеналу подвоїли рахунок матчу.

Після перерви на поле в складі ФК Бараші вийшли О.Школьний, О.Максимчук, А.Корольчук, які запізнились на початок матчу. Вдало увійшов в гру О.Школьний, спочатку поборовшись до кінця за м'яч в штрафному майданчику Арсенала знайшов точною передачею Максимчука, який з району 11-позначки влучив в перекладину воріт. А на 70 хв. забив гол у відповідь, скоротивши різницю м'ячів в матчі та мав ще одну нагоду відзначитись. Максим Лущик гравець дублюючого складу команди, яка грає в чемпіонаті району, своїми діями на полі також сподобався керівництву команди ФК Бараші та тренеру-консультанту Ю.Ковальову, який беспосередньо спостерігав за діями новачків. Адже відмовившись від досвідчених гравців керівництво команди в новому сезоні довірятиме місце на полі  молодими та перспективним футболістам.
Категорія: Різне | Переглядів: 2469 | Додав: sportem
Всього коментарів: 111 2 »
11 sportem   (18.04.2011 17:03) [Материал]
Влада Житомирської області представила майбутню професійну футбольну команду (на базі Арсенал (Житомир)), яку напередодні в 1/16 фіналу кубка області переміг ФК Бердичів з рахунком 1:0.

10 sven   (11.04.2011 18:39) [Материал]
Фк Брусилов---будем болеть за них

9 sportem   (11.04.2011 13:04) [Материал]
Суперник СК Коростень в 1/16 фіналу ФК Брусилів в товариському матчі переміг Рубін (Ставище, Брусилівський р-н) 14:2. А СК Коростень здобув суху перемогу над київським суперником з різницею в 5-7 м'ячів.

8 sportem   (10.04.2011 19:47) [Материал]
ФК Бердичів - Зоря-Енергія 2:2, Авангард (Новоград-Волинський) - Арсенал (Житомир) 1:3

7 Yaroslavson   (10.04.2011 18:23) [Материал]
СДЮШОР Полісся - ФК Ємільчине 2-5

6 Artes   (10.04.2011 10:48) [Материал]
Вчера в Киеве ФК Коростень проводил товарищескую игру с одной из местных команд, на игре присутствовали "разведчики" ФК Бараши, так что подготовка к кубковой игре ведётся полным ходом.

5 sportem   (07.04.2011 21:08) [Материал]
ФК Бердичів - СК Коростень 2:1 - товариський матч

4 Yaroslavson   (06.04.2011 12:55) [Материал]
в неділю в м.Житомир на стадіоні "Спартак" відбудеться товариська гра СДЮШОР Полісся - ФК Ємільчине