22:28
Планети Азарт - перший успіх на турнірах
28 листопада  відбувся турнір з міні-футболу присвячений Міжнародному дню боротьби зі СНІДом. Перший сніг змусив організаторів  провести турнір на штучному майданчику біля МСЦ "Юність". Поборотись за перше місце цього разу виявило бажання п'ять команд.
Група А
Планета Азарт - Університаріо 5:2
Вихід на поле М.Каверіна відіграв вирішальну роль  у визначенні переможця матчу. Хет-рик дебютанта команди в другому таймі забезпечив  Планеті Азарт відразу місце у фіналі змагань.
Група В
Авангард - Середи 8:2
Приват - Середи 9:6
Авангард - Приват 7:3
Команда Авангард, розгромивши своїх суперників по групі, впевнено здобула другу путівку до фіналу.  Слід відмітити, Авангард грав без М.Каверіна, І.Піки та І.Ярошука, які  грали за команду  в ІІ Кубку Литвина. Нова команда Приват, яку очолили А.Данильчук (капітан) та С.Піскун, ближче до завершення матчу здобула перемогу над Середами.
Переможці та призери 2008-2010

Матч за ІІІ місце
Університаріо - Приват 9:1
Університаріо: В.Костюченко, М.Курносов, В.Ходоровський, О.Климчук, В.Антощук

Фінал

Планета Азарт - Авангард 6:2 (3:2)
В другому таймі фінального матчу Авангард трохи здав свої позиції, дозволивши Планеті Азарт отримати перемогу з великим рахунком,  яка під керівництвом С.Козюна здобула свій перший успіх на міні-футбольних турнірах району. Організатором та спонсором турніру, присвяченого Міжнародному дню боротьби зі СНІДом, виступив відділ сім'ї, молоді та спорту РДА.

Переможці турніру: Д.Білоцький, А.Куницький, К.Куницький, В.Тимощук, М.Каверін
Фіналісти турніру: Р.Романюк, Р.Остапчук (к), Д.Лугина, В.Осіпчук, О.Штоль
Категорія: Міні-футбол | Переглядів: 1441 | Додав: sportem
Всього коментарів: 8
8 sportem   (30.11.2010 16:11) [Материал]
За перевіркою інформації по міні-футбольних турнірах Планета Азарт здобула свій перший кубок.

7 Lenons123   (30.11.2010 13:21) [Материал]
Дякую органiзаторам турнiру!!!Турнiр видався досить захопливим не зважаючi на погоднi умови!!!

6 dstr   (28.11.2010 11:18) [Материал]
Литвиновский в Кубке Полесья играл как раз против ФК Бараши в составе "Арсенала". Коваль, судя по всему, будет там же.

5 Artes   (27.11.2010 21:17) [Материал]
В Житомире состоялась игра по футзалу между командами "Контингент" и командой г.Ковеля, счёт 5:4 в пользу житомирской команды, по два гола на счету игроков ФК "Бараши"- Литвиновского и Коваля.

4 Swift05   (27.11.2010 17:36) [Материал]
Авангард приймає участь в змаганнях!!!!!!!!!!