22:04
Футбол. Ємільчинський р-н здобуває путівку до фіналу
22 жовтня в смт Ємільчине відбулися обласні зональні змагання з футболу в залік Спартакіади 2010/2011. В першому матчі команда Ємільчинського р-ну перемогла Лугинський р-н з рахунком 2:1.
Ємільчинський р-н: М.Савчук, М.Остапчук, О.Волощук, В.Тимощук (к), В.Ярмоленко, Д.Васильєв, Марчук, В.Левченко, О.Штоль, Ю.Василівський (М.Каверін), Р.Корбут
На початку першого тайму дублем відзначився Р.Корбут, після перерви гості відразу скоротили рахунок матчу, який протримався до фінального свистка. Переможець минулорічних зональних змагань команда Новоград-Волинського р-ну в серії післяматчевих пенальті перемогла Олевський р-н 2:0, основний час матчу 1:1. В матчі за третє місце команда Олевського району в середині другого тайму зуміла не тільки відігратись, а й перемогти Лугинський р-н 2:1.

Ємільчинський р-н - Новоград-Волинський р-н 2:1
У вирішальному матчі за путівку до обласного фіналу гості першими відкрили рахунок. Згодом В.Левченко майстерним ударом зі штрафного  встановлює рівновагу в матчі. 1:1 підсумок першого тайму, тривалість таймів 30 хвилин. В середині другого тайму після удару головою Р.Корбута м'яч влучив в стійку воріт. Ближче до завершення основного часу команда Ємільчинського р-ну все-таки забиває переможний м'яч. Після підступного дального удару В.Ярмоленка, першим на добивання м'яча встигає О.Штоль - 2:1. В складі переможців брали участь такі гравці чемпіонату району 2010: В.Тимощук, М.Остапчук (Ємільчине); В.Ярмоленко, Ю.Василівський (Підлуби); В.Левченко (Хутір-Мокляки, Куліші); Р.Корбут (Непізнаничі). А О.Волощук та О.Штоль продемонстрували, що вміють грати не тільки у волейбол.

Після двох попередніх невдач на своєму полі, команда Ємільчинського району нарешті здобуває путівку до фінальної частини обласної Спартакіади. Головний тренер команди Ю.Остапчук, тренер - К.Міхєєв.
Категорія: Спартакіада | Переглядів: 2118 | Додав: sportem
Всього коментарів: 3
3 sportem   (04.11.2010 10:05) [Материал]
2-3 тур, Малин - Ємільчинський р-н 3:1 (В.Ярмоленко), Коростень - Ємільчинський р-н 2:1 (Р.Корбут)
Фінал, Коростень - Бердичів 4:0, ІІІ місце - Попільнянський р-н

2 sportem   (02.11.2010 23:17) [Материал]
Фінальна частина: 1 тур, Ємільчинський р-н - Попільнянський р-н 1:1 (Р.Корбут)

1 sportem   (23.10.2010 10:55) [Материал]
Дискусія по темі: Чемпіонат району чи Ємільчиного? знайшла підтвердження під час обласних зональних змагань з футболу. П'ять гравців з Ємільчиного грали без практики матчів чемпіонату району. У фінальній частині буде набагато складніше, плюс на наступний рік в команді залишаються кілька чоловік. Отже, треба вже літом розпочинати підготовку до майбутніх зональних змагань, активно залучати гравців, школярів Ємільчиного до матчів чемпіонату району. В іншому випадку будемо мати те, що 2 року тому назад. Ганебно програли зональні змагання, як писалось на сторінках газети НТ. А зараз привітаємо команду з успіхом та побажаємо вдалого виступу під час фінальної частини Спартакіади.