16:07
Чемпіонат району 2010, 17 тур, Бараші - Підлуби 8:2
За два тури до фінішу чемпіонату команда Хутір-Мокляки знялася з змагань, Хутір-Мокляки - Ємільчине -/+. Матч Бараші-Підлуби розпочався о 12.15. Рахунок матчу було відкрито на 2 хвилині, відзначився Ю.Зінченко. Через 10 хвилин ударом зі штрафного В.Солоп  встановив рівновагу, яка протрималась до середини першого тайму. За рахунку 4:1 команди пішли на перерву, після якої господарі відразу забили ще два м'ячі. Другий м'яч у  команди Підлуби  на рахунку В.Ярмоленка, який відзначився влучним ударом за меж штрафного майданчика.  Команда Бараші здобуває восьму перемогу поспіль із загальним рахунком 50:12. В наступному матчі атакувальну силу Барашів матиме можливість перевірити команда  з найкращим захистом в чемпіонаті та один із предентентів на чемпіонство - Куліші.

Бараші - Підлуби 8:2
Середи - Непізнаничі 5:2, Рудня-Іванівська - Мала Глумча 3:1, Андрієвичі - Куліші 0:4

ФК Ємільчине - Рудня-Іванівська 1:4
Черговий камбек команди Рудні-Іванівської, перший був в Кулішах.

13 Artes   (03.10.2010 15:01) [Материал]
Закончилась игра в Кулишах со счётом 2:0 победили Бараши и продолжают лидировать,и если победят в Подлубах то станут чемпионами.

12 BommGol   (03.10.2010 14:43) [Материал]
Мала-Глумча - Середи 3:3

11 Yaroslavson   (01.10.2010 18:49) [Материал]
6 77serxio7 (Вчора 15:54)
Бараши чемпион 2010 ето точно, а кто будет вторым и третим пусть решают Емильчино и Кулеши.