Гостей: 1
Користувачів: 0

21:57
Чемпіонат області 2010, 13 тур, Зоря-Енергія - ФК Бараші 0:1
Успішно завершився візит команди ФК Бараші до Романова, гості перемогли з мінімальним рахунком 1:0 лідера чемпіонату команду Зорю-Енергію.
Вже на 7 хвилині матчу ФК Бараші створили стовідсотковий гольовий момент біля воріт господарів. Ю.Галюк віддав пас п'ятою О.Горобцю, який увірвався в штрафний майданчик та виконав простріл вдовж воріт господарів. Замкнути передачу відгукнувся В.Чорний, але на допомогу голкіперу прийшов захисник, який вибив м'яч з пустих воріт. Надалі перший тайм пройшов за рівної гри.  Перед перервою гравець господарів відправив м'яч до воріт суперників, але вже після свистка арбітра матчу, який зафіксував офсайд.

ФК Бараші: Вознюк, Максимчук, Мухін, Лизун, Чорногрицький, Литвиновський (Черниш, 65), Юрковський, Бляхарський, Горобець, Чорний, Галюк (Майданович, 75)
Гол: 0:1 - Горобець (87')

Після перерви господарі заволоділи ініціативою, в одній з атак нападник господарів із зручної позиції пробив повз ворота. З виходом на поле А.Черниша пожвавішила гра команди ФК Бараші в нападі. На 75 хвилині матчу на поле вийшов Роман Майданович, який замінив Ю.Галюка. Саме  Р.Майданович на 87 хвилині віддав результативний пас на О.Горобця, який технічно переграв голкіпера господарів.
Перемога ФК Бараші остаточно вбиває інтригу на вершині турнірної таблиці, яку після нічиєї з Пресом (3:3), зі скрипом очолив Звягель-750. Боротьба за інші турнірні місця на фініші чемпіонату очікується з неймовірною інтригою.

Два заключні поєдинки чемпіонату області команда ФК Бараші проведе вдома.  9 жовтня проти Преса, дата матчу проти Звягель-750 поки невідома.

Фото, відео матчу здійснено за підтримки
генерального директора ФК Бараші Сергія Романчука

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 1719 | Додав: sportem
Всього коментарів: 8
8 sportem   (30.09.2010 17:48) [Материал]
До завершення чемпіонату області залишився один тур, проте з остаточним розподілом місць у верхній частині турнірної таблиці практично нічого не зрозуміло. Хіба що претензії новоград-волинського “Звягеля-750” на чемпіонство є найбільш реальними. І не в останню чергу завдяки барашівцям, які в попередньому турі обіграли найближчого конкурента новоградців романівську “Зорю-Енергію” на її полі 1:0. Саме ця перемога дала надію й “Барашам” поборотися за призові місця у своєму дебютному вищеліговому сезоні. Для цього їм необхідно набирати максимум: в останньому турі з радомишльським “Пресом” та в перенесеній грі зі “Звягелем-750”.
НТ, 1.10.10

7 sportem   (30.09.2010 13:34) [Материал]
Матч ФК Бараші-Звягель-750 2 жовтня не відбудеться, хоча афіша вже висить на 16.00. Звягель-750 буде грати вдома з ДЮФК о 14.00.

6 sportem   (30.09.2010 11:25) [Материал]
Гравці Зорі-Енергії перед матчем з ФК Бараші пропонували футболістам команди здати (програти) матч...

5 sven   (26.09.2010 23:15) [Материал]
Иськов снова судил не квалифицироавно(он еще молод) Не дал явный пенальти в сторону Зари во втором тайме И Почему он судит 4 игру во втором круге(из 6 сыгранных)?Катастрофа с судейством

4 Artes   (26.09.2010 14:39) [Материал]
fcberdychiv, я думаю что Иськов как и все к нему прилегающие не заинтересован в победе Зари, по этому и дал победить ФК "Бараши" это на данный момент выгоднее, а победи Заря её уже было бы трудно остановить, и вообще есть другие судьи в области или нет? Такое впечатление что специально этого арбитра назначают на игры нашей команды, такого быть не должно, такого нигде не бывает.

3 sportem   (26.09.2010 10:35) [Материал]