10:51
Чемпіонат району 2010, 15-16 тур, Бараші - Мала Глумча 12:3
ХV тур розпочався  11 вересня матчем Андрієвичі - Ємільчине.  Головний арбітр матчу Д.Ступаков з Житомира зафіксував перемогу чемпіонів з рахунком 2:0.
Матч Хутір-Мокляки-Середи практично визначив "володаря" останнього місця у турнірній таблиці, ним,  як у попередні роки стала команда Хутір-Мокляки. Бараші взяли переконливий реванш за мінімальну поразку в першому колі у нащадків великого Темучина - 12:3, підійшовши до важливого матчу з командою Ємільчине у хорошій формі та відмінному психологічному стані. Куліші без легіонерів перемогли Підлуби 3:1, які приїхали на матч без голкіперів та провідних гравців. Рахунок першого тайму 3:0, заміна "голкіпера" під час перерви пішла на користь гостям, які  забили гол та зберегли свої ворота сухими.

Андрієвичі - Ємільчине 0:2, Хутір-Мокляки - Середи 3:5, Куліші - Підлуби 3:1, Рудня-Іванівська - Непізнаничі 6:1, Бараші - Мала Глумча 12:3

Підлуби - Андрієвичі 2:1
Підлуби: В.Серпутько, А.Чорноморець, Р.Дейнеко, О.Яценко, В.Сьомко, Ю.Ігнатенко, С.Кашпуренко, С.Гнатенко, М.Зембицький, Ю.Василівський (В.Ярмоленко, 46 (В.Єфімов)), В.Солоп (М.Кашпуренко)
В середині першого тайму В.Солоп розхитав захист гостей та відкрив рахунок матчу. Після перерви Ю.Ігнатенко вдруге пробиває голкіпера гостей з Новоград-Волинська.
Господарі продовжують атакувати ворота Андрієвич, демонструючи кращу гру в сезоні, небезпечні моменти виникають один за одним. До речі, обидві команди виставили на матч  бойові склади команд. На 75 хвилині матчу Ю.Сейко після подачі кутового удару скорочує рахунок матчу. Саме Ю.Сейко (Підлуби, Новоград-Волинський) був найбільш небезпечним для господарів в складі команди Андрієвич. Фінальний свисток арбітра матчу С.Дідуса фіксує бойову перемогу господарів з рахунком 2:1,  який вчерговий раз продемонстрував свій високий рівень суддівства матчів чемпіонату району.

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 2253 | Додав: sportem
Всього коментарів: 311 2 3 4 »
31 BommGol   (26.09.2010 15:18) [Материал]
Середи - Непізнаничі 5:2

30 nepiznanichi   (20.09.2010 23:01) [Материал]
Збір інформації можна провести на сайті, подібно до прогнозів результатів туру. Обговорити можна буде з представниками протягом ігор. А щоб не було плутанини, то при визначенні списку написати прізвище, хто вивісив на сайті, або створити спецсторінку

29 sportem   (20.09.2010 22:51) [Материал]
А я звідки знаю, але є такий варіант розіграти чемпіонство у Ємільчині. Є два пропущені матчі у Кулішах з Анрієвичами та Ємільчиним, які по календарю повинні були зігратись раніше, ніж матч Ємільчине-Бараші.

28 77serxio7   (20.09.2010 22:45) [Материал]
sportem коли приблизно буде зіграно матч 2 кола Ємільчино-Бараші?

27 77serxio7   (20.09.2010 22:32) [Материал]
Я думаю потрібно цю пропозицію обговорити з представниками команд.

26 sportem   (20.09.2010 22:22) [Материал]