10:20
Першість області, 11 тур, ФК Ємільчине - Зоря-Енергія-2 3:0
29 серпня в  матчі з командою Зоря-Енергія-2 настав час здавати футбольний екзамен футболістам ФК Ємільчине. Останній матч на своєму полі команда провела два місяці тому, де святкувала перемогу над Спартаком 5:0.  За час, що минув був не один тиждень тренувань, непогана гра на виїздах проти ФК Черняхів, Арсенала, Кераміка, Граніта.

На 35 хвилині матчу після удару зі штрафного Валентина Коваленка  новачок команди ударом головою переправив м'яч у ворота гостей. Другий м'яч  у ворота суперників залетів через 7 хвилин, після подачі кутового з правого флангу, м'яч на свій рахунок записав нападник господарів.
Другий тайм пройшов набагато цікавіше першого, за 10 хвилин до завершення матчу гол забив автор другого м'яча ФК Ємільчине. В кінці гри після подачі кутового м'яч вчетверте опинився в сітці гостей, але арбітр матчу зафіксував порушення правил. Отож, 3:0 перемога за ФК Ємільчине та оцінка "відмінно" команді від уболівальників за гру та результат.

Категорія: Першість області | Переглядів: 2395 | Додав: sportem
Всього коментарів: 101 2 »
10 sportem   (05.09.2010 19:10) [Материал]
Чому ніхто не цікавиться грою ФК Ємільчине? Який склад команди був в матчі з Зорею, Вручиєм? Хто автори забитих м'ячів? Хто знає пишіть.

9 kvalentyn1@   (31.08.2010 13:24) [Материал]
sportem, Ю.Воловень навпаки на кожному тренуванні говорить, що потрібно, щоб чимбільше грало наших гравців, він дуже хоче, щоб були тільки наші гравці, тим більше їх можна назбирати таку кількість, щоб майже нікого не запрошувати інших.По йому видно, що він дійсно хоче нас чомусь навчити, він переживає , старається..., але на тренування, на які він приїжджає ходить лише половина...дуже мало... в багатьох нема бажання чогось досягти працею, чогось навчитись... і довести, що вони гідні грати в стартовому складі чи хоча б бути на заміні. Хто ж тоді винен???

8 sportem   (30.08.2010 23:34) [Материал]
-1 це означає, що ніхто з згаданих гравців, які не брали участь у матчі з Зорею не гідний грати (вийти на заміну) за ФК Ємільчине чи що?

7 sportem   (30.08.2010 22:56) [Материал]
Берем матч з Звягелем на кубок, грали Гольц (Антощук), Жеребчук (Приймак), Бондарчук. В запасі: Тимощук, А.Куницький, Смиковський, Бацюн
Берем І коло, грали: Гольц, Тимощук, Жеребчук, Приймак, К.Куницький. Поважна причина тільки в Тимощука - відпочиває. З Зорею не потрапили у стартовий склад Бондарчук, Попович, Гриневич.

В Зорі-Енергії були всі з Романова, голкіпера який грав в Романові не було, у воротах був навіть польовий гравець. До нових прізвищ можна додати: Я.Куницький, А.Данильчук, хто там ще ходив на тренування?

kvalentyn1, після Черняхова ти сам не схвалював тактику керівників команди з вибором стартового складу.

6 kvalentyn1@   (30.08.2010 21:42) [Материал]
sportem, які районні футболісти грали на старті сезону, а зараз їм не дають грати??? Ярошук на навчанні, Антощук теж був відсутній.... хто ще???

5 sportem   (30.08.2010 19:34) [Материал]
Дощ завадив зняти голи, перший та другий можна було зловити.

4 Artes   (30.08.2010 18:29) [Материал]
Молодцы все, и ФК "Емильчино" и школьники района. clap

3 sportem   (30.08.2010 17:16) [Материал]
Офіційних результатів немаю, але є інформація за підсумками Спартакіади школярів 2009/2010 н.р. Ємільчинський район посів І місце в ІІ групі, тобто, став найкращим спортивним районом в області. Вітанням всім хто здобував цю перемогу!!!