Онлайн всього: 3
Гостей: 3

20:30
Чемпіонат області 2010, 9 тур, Звягель-750 - ФК Бараші 1:0
В першому таймі ФК Бараші мали три дуже небезпечні гольові моменти та не зуміли реалізувати. На самому початку матчу О.Горобець маючи чудову нагоду переграти голкіпера господарів М.Дуброва скористатись нею не  зміг. В інших моментах гравці Звягеля змусили ще більше хвилюватись трибуни, але справа до взяття воріт господарів знову не дійшла.
ФК Бараші: Д.Міхєєв, В.Мухін, А.Чорногрицький, Д.Лизун, А.Черниш, С.Литвиновський, Ю.Коваль, О.Горобець, А.Юрковський, В.Чорний, Є.Рябчук
 На 15 хвилині матчу арбітр пожалів нападника господарів, коли той зіграв грубо порушивши правила проти Д.Міхєєва. Удар ногою в груди на зразок, що трапився у фінальному матчі Іспанія-Голландія.  Перед перервою господарі змарнували свій найкращий момент в першому таймі,  з району 11-метрової позначки гравець Звягеля не влучив у пусті ворота, які залишив Д.Міхєєв намагаючись перехопити м'яч.

В другому таймі в одній з атак футболіст Звягеля перекидує м'яч через голкіпера, але на допомогу приходить Д.Лізун вибивши м'яч з лінії воріт ударом головою сам потрапляє у сітку воріт. Приблизно за 15 хвилин до закінчення матчу ударом зі штрафного переможний м'яч забив І.Носарєв, якому вдалося пробити стінку з трьох чоловік.
Безумовно, гра уболівальникам сподобалась
, за словами одного з них (Рено AM 6464) ФК Бараші  за рівнем  гри нагадали йому ФК Тернопіль. Диктор стадіону не помилився, обидві команди подарували свято великого фуболу, але на жаль перемога
в цьому матчі на стороні суперника ФК Бараші.

Фото, відео матчу здійснено за підтримки
генерального директора ФК Бараші Сергія Романчука

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 1606 | Додав: sportem
Всього коментарів: 151 2 »
15 sportem   (05.09.2010 09:56) [Материал]
Прогноз (повідомлення №7), що уболівальник в Новоград-Волинську готовий до самосуду підтвердився після матчу Звягель-750-Хіммаш 0:1. Цікаво, що в Ємільчині на матчі ФК Бараші - Хіммаш було 11 працівників РВ УМВС, кожний суддя ма свого охоронця.

14 Artes   (01.09.2010 08:04) [Материал]
Сегодня первого сентября исполняется 31 год одному из лучших игроков ФК"Бараши" Юрию Галюку.Футбольный клуб и все поклонники команды поздравляют Юрия с Днем рождения конечно же в первую очередь желают ему крепкого здоровья,большого счастья и успехов во всех его делах и побольше радовать нас своей игрой.

13 shved   (29.08.2010 16:45) [Материал]
Артес, якщо нема привіда давати штрафний навіщо його давати? Поясни мені.... Чи лише тому, що декому це хочеться? angry
ФК Бараші гарна, та сильна команда, тут сперечатися не буду. Гра вчора заголом була рівна. Були у вас моменти, були у і нас. Нам можливо пощастило реалізувати свій стандарт, а з іншого боку пощастило і вам, що не грав Перін, котрий загалом у цьому сезоні відзначився 21 м'ячем (це у всіх матчах і лише у нашій області, також він лідирує і у Київській області з 15 голами).
Найбільше мене заділо, що ви не бачивши гру, ще говорите, що судівство було в однобоке. Якщо воно і було з перевагою в одну сторону, то якраз у бік ФК Бараші.
Впевнений, що аби вчора все закінчилося на вашу користь у вас руки не піднялися підняти тему судівства!

12 Artes   (29.08.2010 13:28) [Материал]
Что я ещё хочу сказать, судья конечно отработал на славу, не дав ни одного штрафного в близи штрафной Новоград-волынской команды, в центре поля он давал и всё, в общем всё сделал профессионально, такое судейство для не специалистов конечно покажется нормальным, но для людей которые понимают футбол достаточно хорошо, все это видно и понятно.
Ну да и ладно и как говорит мой отец "Як зробили так зробили", "ЗВЯГЕЛЬ-750" не плохая команда и пора ей стать чемпионом, удачи.

11 sportem   (29.08.2010 10:23) [Материал]
Звягель-750 ще не грав з Хіммашем, який теоретично зберігає шанс на чемпіонство.

10 tigra777   (29.08.2010 10:21) [Материал]
Сейчас команда Звягель 750 сильнее всех команд в области.

9 Bastor   (29.08.2010 00:18) [Материал]
Хотелось бы игру всю посмотреть) ...

8 shved   (28.08.2010 23:36) [Материал]
Якби на місці Міхєєва опинився Дубров та ще на стадіоні у Ємільчине, яка була реакція трибун. Ти про це хотів запитати? Якщо ні то теж можеш відповісти на це питання.