Гостей: 1
Користувачів: 0

10:00
Першість області, 10 тур, Граніт - ФК Ємільчине 1:1
З позитивним результатом повернулася команда ФК Ємільчине з Малина,  продемонструвавши хорошу гру гості не втримали переможний рахунок - 1:1.
ФК Ємільчине: Кузьменко, Коваленко Вал., Коваленко Віт., Антощук, Бондарчук, Попович, Климчук, Козенко, Гриневич, Білоцький (Ходоровський), Ярошук.
Тренер: Воловень Ю.М.
Голи: 0:1 - Ярошук (75'), 1:1 - Прокопенко (77', пенальті)

Загалом гості у першому таймі мали три(!) стовідсоткових моменти та вихід чотирьох(!) гравців на одного захисника "Граніта”. А чим же відповідали господарі? Та нічим серйозним. Нечисленні вболівальники спостерігали за тими ж муками, що і в матчі з "Кераміком”. Сценарій того матчу повторився і у сьогоднішній грі. На 75-й хвилині Іван Купневич відбив перед собою м’яч, після потужного удару з далекої відстані, а нападник ФК "Ємільчине” зіграв на добиванні, вивівши гостей уперед. Та недовгою була їх радість: вже через дві хвилини Олексій Прокопенко з пенальті зрівняв рахунок. В кінцівці гри вирішальний м’яч могли забити як господарі, так і гості.
Матеріал metalurg-malyn.at.ua

Категорія: Першість області | Переглядів: 1319 | Додав: sportem
Всього коментарів: 91 2 »
9 Vovinho   (27.08.2010 11:33) [Материал]
а нічого не змінилось...=)

8 sportem   (26.08.2010 18:24) [Материал]
Фото матчу Граніт - ФК Ємільчине немає, просто згадка про стадіон Малина.

7 Vovinho   (26.08.2010 17:36) [Материал]
а де вдалося взяти фото з матчу?

6 kloc   (24.08.2010 21:33) [Материал]
На великому полі! По 20 хвилин тайм, у з звязку з великою кількістю команд.
Куліші геть слабенька команда.Грали основним составом таким як грають в районі.Як вони ще виграли яблунівку???Везіння....Так само і хутор вів після першого тайму 1:0 А потім програвав 1:2.І суддя(кулішівський) незарахував чистий гол хутора!!!офсайд.....хоча боковий суддя говорив що там чистий гол!!!Так само і гра Сербо-Слобідка Яблунівка гол забитий з чистого офсайду...боковий махнув флашком а головний суддя зарахував......почали спорити......головний спитав бокового він каже нічого небуло (хоча всі бачили як він махнув і який був чистий офсайд)....Тому судівство було на найнижчому рівні!!!
Ігри були дуже цікаві і бойові.

5 sportem   (24.08.2010 20:54) [Материал]
Грали у футбол на великому полі чи в міні біля школи?

4 kloc   (24.08.2010 20:21) [Материал]
Сьогодні в Кулішах був троведений товариський турнір "Кубок Глемби."
На гру заявились команди:
Сербо-Слобідка,Яблунівка,Куліші,Хутір_Мокляки.
Судійство бажало кращого......незараховані голи!офсайди!відмінені голи!гра без червоних карточок!

2.Куліші 6 очок 2ге місце, 150 грн.

3.Сербо-Слобідка 4ри очка, 3тє місце, 100 грн.

4.Хутір-Мокяки 1не очко, 50 грн

Турнір був дуже хороший.Побільше таких.
Всім дякуєм за гру.

3 kvalentyn1@   (22.08.2010 15:27) [Материал]
ФК Ємільчине повинно було вигравати...повністю переграли команду з Малина, мали дуже багато моментів.... але... sad

2 Artes   (22.08.2010 15:08) [Материал]
Хочу поздравить руководство, болельщиков и игроков ФК "Емильчино" с хорошим результатом с не простым соперником, который числится в претендентах на первое место и уже не первый год.