10:28
Чемпіонат району 2010, 11-12 тур, Куліші - Рудня-Іванівська 1:4
Поступаючись після першого тайму в Кулішах, команда Рудні-Іванівської в  другому переломила хід поєдинку та здобула впевнену перемогу 4:1.
У матчі Підлуби-Середи команди вперше в сезоні зіграли з рідкісним рахунком для чемпіонату району - 0:0.
Ємільчине - Мала Глумча 6:2, Андрієвичі - Хутір-Мокляки 2:0, Непізнаничі - Бараші 2:8

Фото nord88-91

12 тур
Непізнаничі на своєму полі, забивши два м'ячі, результативно поступилися лідеру чемпіонату команді Ємільчине 2:8. Рудня-Іванівська у напруженій боротьбі з Андрієвичами 2:1 здобула свою шосту поспіль перемогу та вперше в сезоні увійшла в трійку найкращих команд чемпіонату. Хутір-Мокляки матч з Барашами завершили з гідним результатом 1:3. Приємною несподіванкою для команд, які розташувались на горі турнірної таблиці, стала футбольна засуха у матчі Середи - Куліші - 0:0.
Мала Глумча в матчі за поточне 6 місце перемогла Підлуби 4:1. Невелика ініціатива гостей на початку матчу завершилась двома м'ячами у їхні ворота. В одній з атак господарів врятувала стійка воріт. Суддя матчу  у перерві (на 35 хвилині попити водичку) получив доброго прочухана від гостей за боягузство прогавити офсайд та ходіння між штрафним майданчиком і центром поля на половині господарів.
Після перерви футболісти Глумчи були змушені просити підтримки  у своїх вболівальників, які розмістились біля поля на колодах в "три яруси". За  рахунку 2:1 гості змарнували кілька моментів, на що Глумча відповіла дальнім ударом в перекладину воріт, від якої м'яч вдарившись в голкіпера, який вже чекав на заміну через отримане пошкодження, залетів до воріт. Вигравши повітря після подачі кутового удару Глумча встигає забити м'яч у ворота голкіпера, який вийшов на заміну. Прогноз даний після 1 туру командам Рудні-Іванівської та Малій Глумчі поступово зміцнюється від туру до туру.

Категорія: Чемпіонат району | Переглядів: 1629 | Додав: sportem
Всього коментарів: 221 2 3 »
22 slava-7   (29.08.2010 14:08) [Материал]
Можна задать одне питання, чому так не люблять ФК КУЛІШІ? Дайте відповідь усі хто слідкує за чемпіонатом района. А хто за Куліші пишіть тоже.

21 sportem   (27.08.2010 22:14) [Материал]
І таке буває, в нас все навпаки, чим більше надурим один одного тим цікавіше...
Соперник «Металлиста» в Лиге Европы исключен УЕФА из турнира! А все из-за того, что венгерский клуб использовал во вчерашнем матче против болгарского «Литекса» запрещенных игроков.

20 sportem   (24.08.2010 20:58) [Материал]
Д.Гресько після матчу ФК Бараші-Хіммаш поїхав в Одесу, так що покарання він вже відбув з Андрієвичами. В Ємільчине вилучений гравець в матчі з Глумчею брав участь у матчі з Непізнаничами. Так чи ні?

19 sven   (24.08.2010 20:51) [Материал]
Гресько пропускает игру з Барашами?

18 BommGol   (23.08.2010 21:05) [Материал]
Середи - Куліши
Куліши грали 2-им номером один удар в сторону Серідських воріт.
Показали грубий футбол.Така команда не заслуговує на перші місця...
Опишіть інші матчи.Завчасно Дякую!

17 sportem   (23.08.2010 09:18) [Материал]
Ваня, ти що забув, що отримав тут червону картку? В Глумчі голкіпер з Підлуб отримав травму, поки новий готувався забили третій. То до судді більш підходить. Ти краще напиши, що вилучення Д.Греська замовив чи провокував не ти. Про суддю вже зізнався, що не поміг сильно в матчі з Руднею. По останнім результатам Кулішів бачу, що ти ще не відновив фізичних сил від Лугин. Хто був на матчі, той зрозуміє як ти своїми діями на полі в другому таймі допомогав Лугинам.

16 Artes   (23.08.2010 09:13) [Материал]
Два голи в команді Барашів забив Р.Майданович.

15 sportem   (22.08.2010 20:20) [Материал]
Мала Глумча грає у формі команди Ємільчине ДЮСШ 2008 та м'ячем Nike T90.

1-8 9-16 17-22